Seminář Bez ega – ONLINE

Zažijte 8 dní, které  odhalí a zničí stěny vaší falešné identity, vašeho ega.

Termín 9.-16. března + 14.-21. září 2024 s Brandon Bays a Kevinem Billettem   (české tlumočení)

Seminář kombinuje techniky Cesty a hlubokou znalost typologie osobnosti podle Enneagramu.


Seminář, který opravdu změní a osvobodí váš život a na kterém:

  • Strávíte 8 dní v „ohni“, který pronikne a vyčistí všechny lži vašeho ega.
  • Osvobodíte se od falešné identity, které jste uvěřili a ve které jste žili.
  • Zjistíte, jak jste začali celou tuto hru hrát a najdete v sobě soucit vůči tomu, jak všichni žijeme život našeho ega.
  • Odhalíte a odstraníte všechny vzorce a pasti, které vedli k iluzi oddělenosti a způsobili ve vašem životě tolik bolesti.
  • Každý den zažijete skutečně osvobozující, uvolňující a život měnící procesy.
  • Rozbijete svoji iluzi o sobě samých a osvobodíte svoje pravé Já.
  • Budete se cítit skutečně pravdiví.  

Nejsilnější seminář v naší nabídce!

Na Semináři Bez ega s Brandon a Kevinem odhalíte bolestivé vzorce, které vedli k vytvoření vaší „hry“, odkryjete chování, kterým jste se snažili mít pod kontrolou život a které vás doteď ovládalo. Po dobu těchto 8 dní se nasmějete tolik jako nikdy předtím a budete plakat tak jako nikdy předtím, zažijete život měnící procesy, které vám ukáží lži vašeho ega, proniknou všemi pastmi a prohoří hluboko zakořeněnými vzorci chování vaší základní fixace, kterou jste mylně pokládali za svoje skutečné Já. Skrze to objevíte tu nejhlubší bolest, která poháněla vaše chování a formovala osobnost vašich přátel a blízkých lidí a vy je pochopíte hlubším a soucitnějším způsobem.

Ego je falešná identita, která je zdrojem veškeré bolesti a trápení ve vašem životě. Je to vězení, které vás oddělovalo od života, od sebe. Když zdi vašeho ega prasknou a zboří se, zůstává nekonečná svoboda. Najednou zjistíte, že svůj život žijete jinak – v otevřenosti a skutečné autenticitě.

Seminář je v angličtině s tlumočením do jiných jazyků. Tlumočení je možné si dokoupit.
Je určen pro absolventy Vědomé hojnosti.

Cena semináře nezahrnuje náklady na ubytování a stravu. Za účelem poskytnutí nejhlubšího a maximálně osvobozujícího zážitku je nutné, abyste byli po dobu semináře ubytováni v místě konání. Pro účastníky semináře jsme dohodli speciální cenu.


Absolventi Semináře Bez ega řekli:

Píšu, abych vyjádřila hluboký vděk vám všem za to, že jste mi umožnili udělat ze Semináře Bez ega ten nejvýjimečnější týden mého života. Nedovedu najít ta správná slova, která by vyjádřila to, co skutečně cítím….

V krátkosti: věřím, že jsem ve svém nitru poprvé zažila skutečnou svobodu. Cítím pokoru, radost, nadšení a jsem plná naděje poprvé, co si vůbec pamatuju. Byl to nejvýjimečnější a nesmírně transformující zážitek. Otevřely se mi dveře do úplně jiné dimenze bytí.

– Laura

Po Semináři Bez ega se můj život změnil o 360°. To, co jsem objevila, převrátilo můj život naruby a já už od té doby nejsem taková, jaká jsem bývala. Pět týdnů po semináři se moje děti vrátily z prázdnin a můj 18-ti letý syn řekl: „ Mami, ty jsi vyrostla! Jsem na tebe tak pyšný“.

Na světě je v tuto chvíli velmi málo „vůdců“, kteří nás učí skrze příklady. Otevřenost Brandon a její ochota vyjádřit sama sebe, díky čemuž můžeme i my dělat totéž , je ta nejpokornější zkušenost, kterou jsme zažila.

– Rolene

Seminář si můžete objednat na info@brandonbays.cz.

Brandon Bays: Každý může najít svou Cestu

Na základě procesu, který jí pomohl uzdravit se z vážné choroby, zformovala léčebnou metodu, kterou používají statisíce lidí po celém světě. Ale jak sama říká na svých přednáškách, Cesta není jen léčení – je to metoda, jak se přiblížit vnitřní pravdě. Vaše metoda The Journey – Cesta pomáhá lidem po celém světě. Co je na […]

Přečíst článek
Život transformující týden – ONLINE

Život transformující týden Cesty je 8 dní prohlubování vašich schopností, které jste se do té doby naučili. Na vlastní kůži zažijete ještě hlubší životní pravdu a více rozšíříte vaše terapeutické schopnosti. Termín – 19.-25. května 2024- Brandon Bays (tlumočeno do češtiny) ONLINE Seminář se koná jednou ročně v rámci programu pro terapeuty. Život transformující týden […]

Přečíst článek
Najdi Cestu k sobě…

Život je jako houpačka. Kolik nálad se u nás vystřídá jen během jednoho jediného dne! Ohnisko: naše pocity! Naše emoce jsou jako malé děti: dožadují se naší pozornosti. My však často máme tendence je krotit a usměrňovat, bojovat proti nim a potlačovat je. Nedovolíme si plně prožít smutek, bolest, stesk, vztek či paniku. Často totiž ani nevíme, JAK!

A tak se motáme v obavách, utápíme v depresích, usínáme v apatii. Výsledek tohoto počínání se může projevit nejen na psychice, ale čím dal častěji také na fyzickém těle: zažívací potíže, chronické bolesti, zlozvyky a závislosti (jejichž cílem je vlastně potlačit nepříjemné emoce), kouření, přejídání se, chronická únava, žárlivost či nedůvěra v lidi, strach, obavy, nízké sebevědomí apod. – všechny tyto problémy mají počátek na buněčné úrovni, kde jsme odmítli cítit skutečnou emoci.