Seminář Bez ega – ONLINE

Zažijte 8 dní, které  odhalí a zničí stěny vaší falešné identity, vašeho ega.

Termín 14.-21. září 2024 s Brandon Bays a Kevinem Billettem   (české tlumočení)

Seminář kombinuje techniky Cesty a hlubokou znalost typologie osobnosti podle Enneagramu.


Seminář, který opravdu změní a osvobodí váš život a na kterém:

  • Strávíte 8 dní v „ohni“, který pronikne a vyčistí všechny lži vašeho ega.
  • Osvobodíte se od falešné identity, které jste uvěřili a ve které jste žili.
  • Zjistíte, jak jste začali celou tuto hru hrát a najdete v sobě soucit vůči tomu, jak všichni žijeme život našeho ega.
  • Odhalíte a odstraníte všechny vzorce a pasti, které vedli k iluzi oddělenosti a způsobili ve vašem životě tolik bolesti.
  • Každý den zažijete skutečně osvobozující, uvolňující a život měnící procesy.
  • Rozbijete svoji iluzi o sobě samých a osvobodíte svoje pravé Já.
  • Budete se cítit skutečně pravdiví.  

Nejsilnější seminář v naší nabídce!

Na Semináři Bez ega s Brandon a Kevinem odhalíte bolestivé vzorce, které vedli k vytvoření vaší „hry“, odkryjete chování, kterým jste se snažili mít pod kontrolou život a které vás doteď ovládalo. Po dobu těchto 8 dní se nasmějete tolik jako nikdy předtím a budete plakat tak jako nikdy předtím, zažijete život měnící procesy, které vám ukáží lži vašeho ega, proniknou všemi pastmi a prohoří hluboko zakořeněnými vzorci chování vaší základní fixace, kterou jste mylně pokládali za svoje skutečné Já. Skrze to objevíte tu nejhlubší bolest, která poháněla vaše chování a formovala osobnost vašich přátel a blízkých lidí a vy je pochopíte hlubším a soucitnějším způsobem.

Ego je falešná identita, která je zdrojem veškeré bolesti a trápení ve vašem životě. Je to vězení, které vás oddělovalo od života, od sebe. Když zdi vašeho ega prasknou a zboří se, zůstává nekonečná svoboda. Najednou zjistíte, že svůj život žijete jinak – v otevřenosti a skutečné autenticitě.

Seminář je v angličtině s tlumočením do jiných jazyků. Tlumočení je možné si dokoupit.
Je určen pro absolventy Vědomé hojnosti.

Cena semináře nezahrnuje náklady na ubytování a stravu. Za účelem poskytnutí nejhlubšího a maximálně osvobozujícího zážitku je nutné, abyste byli po dobu semináře ubytováni v místě konání. Pro účastníky semináře jsme dohodli speciální cenu.


Absolventi Semináře Bez ega řekli:

Píšu, abych vyjádřila hluboký vděk vám všem za to, že jste mi umožnili udělat ze Semináře Bez ega ten nejvýjimečnější týden mého života. Nedovedu najít ta správná slova, která by vyjádřila to, co skutečně cítím….

V krátkosti: věřím, že jsem ve svém nitru poprvé zažila skutečnou svobodu. Cítím pokoru, radost, nadšení a jsem plná naděje poprvé, co si vůbec pamatuju. Byl to nejvýjimečnější a nesmírně transformující zážitek. Otevřely se mi dveře do úplně jiné dimenze bytí.

– Laura

Po Semináři Bez ega se můj život změnil o 360°. To, co jsem objevila, převrátilo můj život naruby a já už od té doby nejsem taková, jaká jsem bývala. Pět týdnů po semináři se moje děti vrátily z prázdnin a můj 18-ti letý syn řekl: „ Mami, ty jsi vyrostla! Jsem na tebe tak pyšný“.

Na světě je v tuto chvíli velmi málo „vůdců“, kteří nás učí skrze příklady. Otevřenost Brandon a její ochota vyjádřit sama sebe, díky čemuž můžeme i my dělat totéž , je ta nejpokornější zkušenost, kterou jsme zažila.

– Rolene

Seminář si můžete objednat na info@brandonbays.cz.

Cesta jako lék i terapie, říká Brandon Bays, exkluzivně pro Fénix

Aneb: Cesta: metoda, která vás zavede zpět k sobě „domů“ Brandon Bays již více než dvacet let pomáhá lidem po celém světě s jejich potížemi prostřednictvím své vlastní metody Cesta, kterou objevila a vytvořila na základě své vlastní zkušenosti. Její podstatou je napojení se na vlastní vnitřní inteligenci, otevírá lidi k vlastnímu božskému potenciálu. Principem je uzdravení […]

Přečíst článek
Bohdana Nádas: Cesta do svobody

To, co nás v životě nejvíc omezuje, jsou nezpracované emoce. Jakmile něco emočně nezpracujeme, vyvolá to v tělě chemickou reakci, která se po čase projeví buď v podobě různých emočních nerovnováh, strachů či nemocí. Zobrazit celý článek v PDF

Přečíst článek