21 denní balíček podpory – ZDARMA


Úvodní video


Den 1

I když jsme fyzicky izolovaní v našich domech, neznamená to, že musíme být izolováni v našich srdcích.

Meditace


Den 2

Dnes bych ráda promluvila o vědomí strachu – bytí v neustálém stavu úzkosti a strachu. A nejde jen o strach u viru. Je to také strach z neznáma – co udělám, když …

Meditace 2


Den 3

21 denní podpora – den 3

V tento tichý čas, kdy ulice mnoha měst jsou úplně prázdné, zvu vás projít si Meditaci léčivého písku. Jděte dovnitř, uvolněte své tělo a bytí a jděte do místa ticha a nehybnosti.

Meditace léčivého písku

Meditace 3


Den 4

21 denní podpora – den 4

Byla jsem dotázána, co dělám, abych si udržela zdraví během těchto omezení. Tak to s vámi teď budu sdílet. 🌳🚶 Pokud se můžete dostat na procházku v přírodě, udělejte to.

Pokud se nemůžete dostat do přírody kvůli omezením, sdílím několik různých pohybových praktik, které můžete používat doma. Ty určitě uvedou váš oběh a lymfatický systém do pohybu.

I když možná zažíváte „sofa izolaci“, je stále dobré, aby se vaše tělo hýbalo. Zjistíte, že pramen vaší životní síly čeká na to, aby byl uvolněn.

Meditace 4


Den 5

21 denní program – Den 5

Někteří z nás jsou v úplné karanténě a vůbec nesmějí vycházet z domu. Pokud se vás to týká (i pokud se to netýká), chci vám představit Dorothe Trassl.

Naše milovaná Dorothe prezentuje semináře Cesty a na pokročilých seminářích vede lekce vědomého pohybu.

Ukáže vám 15minutovou jógu, kterou si můžete zacvičit doma a po které se zaručeně budete cítit, jako by se vám otevíralo celé tělo.

Osobně doporučuju na každý den:

10 minut třesení (které jsem vám ukazovala včera tady – https://www.facebook.com/cestabrandonbays/videos/839049683274885/)

15 minut jógy

30 minut meditace nebo procesu, které přidávám každý den (pro snazší orientaci je všechny najdete tady – https://www.facebook.com/pg/cestabrandonbays/videos/?ref=page_internal)

Meditace 5


Den 6

21 denní podpora – den 6

Toto je doba, kdy více než kdy jindy musíme být otevřeni našim emocím, přivítat je a nechat skončit. Víme, že když potlačujeme emoce v době traumatu a rozrušení, riskujeme zdravotní problémy ve střednědobém až dlouhodobém horizontu.

Chtěla bych se s vámi podělit o vědu, která za tím stojí, a také o to, proč je The Journey Method tak efektivní, když se dostane do emocionálního základu toho, co způsobuje spouštění našich vnějších reakcí.

Meditace 6


Den 7

21 denní podpora – den 7

Síla lásky (Albert Einstein)

V roce 1938 napsal Albert Einstain několik velmi inspirativních dopisů. Požádál svou dceru, aby je zveřejnila v době, až na ně lidstvo bude připraveno. Byly zveřejněny v roce 1980, ale ještě nikdy nebyla tak relevantní jako během této současné krize.

Meditace 7


Den 8

21 denní podpora – den 8

Otázky zodpovězené v této době plné stresu.

Dnes bych s vámi ráda sdílela Satsang, který se konal před několika dny. Přidejte se k nám a zjistětě, jestli emoce přicházejí z příběhů nebo příběhy z emocí. Dívejte se až do konce.

Meditace 8


Den 9

21 denní podpora – den 9

Výživová podpora pro váš imunitní systém ve vaší vlastní kuchyni.

Byla jsem mnohokrát tázána : „Brandon, jak si udržuješ své zdraví?“ V tomto videu se s vámi podělím o to, co si ráno připravuju pro nastartování dne a jaké další doplňky beru pro podporu mého zdraví.

Meditace 9


Den 10

21 denní podpora – den 10

Proces čištění DNA

V tomto videu hovořím o některých strhujících vědeckých objevech na poli epigenetiky a nabízím vám silný očišťující DNA proces k vašemu posílení během tohoto stresového období.

Meditace 10


Den 11

21 denní podpora – den 11

Jóga pro uvolnění strachu

V době stresu a obav používá Dorothe Trassl jemnou jógu a pohybové techniky, které pracují přímo s nervovým systémem. Jsou vytvoření na uvolnění tenze a úzkosti z těla a uklidnění mysli.

Meditace 11


Den 12

21 denní podpora – den 12

Čištění oslabujicích přesvědčení

Naše přesvědčení jsou významným faktorem jak v životě reagujeme. V tomto videu od Kevina Billetta, partnera Brandon a spoluzakladatele společnosti The Journey, je praktická cesta k odkrytí těchto starých negativních přesvědčení a nalezení nových pozitivních a inspirujících pravd.

Meditace 12


Den 13

21 denní podpora – den 13

Dojít naplnění s našimi nejbližšími

Tady je velmi účinný proces k dosažení hlubokého uvolnění, přestat se držet věcí, k odpuštění a ke spojení. Můžete nabídnout lásku, kterou cítíte ve svých srdcích, svým nejmilovanějším – nechráněnou, neblokovanou. Nikdy není pozdě uzdravit váš vztah s nimi. Kdo ví, co přinese zítřek.

Meditace 13


Den 14

21 denní podpora – den 14

Uvolnění nezdravých slibů a přísah

Někdy, aniž bychom to poznali, můžeme být v zajetí našich starých slibů a přísah – těch, které vznikly dávno, možná už v dětství. Stresují nás, stahují a sabotují neočekávanými způsoby. Je čas je propustit.

Meditace 14


Den 15

21 denní podpora – den 15

Globální motlitba a léčivá meditace

Přestože jsme fyzicky izolovaní jeden od druhého, věřím, že toto je skutečně důležitá doba se spojit a použít nástroje Cesty, abychom se pevně uzemnili ve svobodě, beze strachů a obav, kteroé jsou kolem nás.

Meditace 15


Den 16

21 denní podpora – den 16

Meditace víru

Někdy jsme přetíženi bezpočtem myšlenek a obrazů, které proudí a roztáčí se v našich myslích. Tady je krátká vizualizace, která vám může rychle pomoci k tichu, takže můžete prožít váš den efektivněji a ve větší vyrovnanosti.

Meditace 16


Den 17

21 denní podpora – den 17

Přenastavte vaše dýchání

Někdy potřebujeme pouze resetovací tlačítko pro náš nervový systém a dnes vás Dorothe Trassl takovou techniku naučí. Když opustíte své obvyklé dýchací vzorce, vaše tělo se ve skutečnosti vrátí k přirozenějšímu způsobu fungování. Takže v této dechové praxi půjdete proti tomu, co byste instinktivně udělali – a tím dátě vašemu nervovému systému šanci na reset. 

Užijte si to!

Meditace 17


Den 18

21 denní podpora – den 18

Praktický rodičovský vhled pro náročnější období

Od rodičů jsem obdržela opakované žádosti o poskytnutí podpory se stresem, který domácí vzdělávání v tomto uzavření přináší tolika z vás. Jak vaše rodina řeší nová sociální omezení? Jsou vaše děti znuděné, stěžují si nebo jeden druhému na krku? Jsou ukňučení, úzkostliví a vás více potřebují? A jak zvládáte všechny tyto velké emoce, které přicházející – včetně vašich vlastních?

Dovolte mi představit Sharon Turton. Je odbornicí v oblasti práce s rodiči a dětmi s technikami Cesty a vyvinula program, který prohloubí spojení rodičů s jejich dětmi a umožní dětem osvobodit se. Připojte se k Sharon Turton a získejte užitečné informace o rodičovství a meditaci na podporu empatie a prohloubení spojení s vašimi dětmi v těchto znepokojivých časech.

Namaste, Brandon

Meidtace 18


Den 19

21 denní podpora – den 19

Magická Cesta pro děti – proces

Dramatické změny v našem životě dnes vyvolávají spoustu emocí, nejen u nás, ale také u našich dětí. Zde je podpora rodičů neocenitelná. Naše děti potřebují vědět, jak se zdravě vypořádat s emocemi, které přicházejí, aby se zdravě rozvíjely a vyrostly v šťastné a vyvážené dospělé, které tento svět potřebuje. Připojte se k Sharon Turton a jejímu štěněti Yoshimu, pomůžou vašim dětem odhalit tyto emoce a zažít kouzelný dětský Journey proces.

Namaste Brandon

Meditace 19

Den 20

21 denní podpora – den 20

Léčba fóbií

Když se životní tlaky zvyšují a potom neustále stoupají, jako dnes, může se naše schopnost zvládnou to emocionálně a konstruktivně reagovat rozpadat. A někdy, aniž bychom si byli vědomi co se děje, na hlubší, nevědomé úrovni se vyvolávají staré vzpomínky – takže strach nebo ohrožení, které jsme pociťovali už dávno, je přivedeno do současnosti a emocionální centra pro zpracování mozku jsou přetížena.

Pro opětovné získání skutečné vyrovnanosti a odolnosti existuje nádherný proces se zavřenýma očima, který jsme si vypůjčili z oblasti neuro-lingvistického programování a přizpůsobili jsme ho. Je snadný jako dětský proces, který jste zažili včera. To může silně odbourat stres ve vašem limbickém mozku. A aby to bylo efektivní, musím vás požádat o svolení být vtipný, hloupý s nějakou starou vzpomínkou, která vás v minulosti vyděsila nebo vystresovala.

Takže pokud jste ochotni být blázniví, pojďme si hrát …

Meditace 20


Den 21

21 denní podpora – den 21 – Oslava života

Oslava života s Brandon Bays, Kevinem Billettem a Deva Premal & Mitten

Meditace 21

Najdi Cestu k sobě…

Život je jako houpačka. Kolik nálad se u nás vystřídá jen během jednoho jediného dne! Ohnisko: naše pocity! Naše emoce jsou jako malé děti: dožadují se naší pozornosti. My však často máme tendence je krotit a usměrňovat, bojovat proti nim a potlačovat je. Nedovolíme si plně prožít smutek, bolest, stesk, vztek či paniku. Často totiž ani nevíme, JAK!

A tak se motáme v obavách, utápíme v depresích, usínáme v apatii. Výsledek tohoto počínání se může projevit nejen na psychice, ale čím dal častěji také na fyzickém těle: zažívací potíže, chronické bolesti, zlozvyky a závislosti (jejichž cílem je vlastně potlačit nepříjemné emoce), kouření, přejídání se, chronická únava, žárlivost či nedůvěra v lidi, strach, obavy, nízké sebevědomí apod. – všechny tyto problémy mají počátek na buněčné úrovni, kde jsme odmítli cítit skutečnou emoci.