Intenzivní Cesta – Prezenční

2 dny, které Ti otevřou cestu k životní změně (+ BONUS Pokročilé nástroje zdarma)

To vše s uvědoměním, že jsme sami tvůrci svého osudu. Skutečné uzdravení přichází jen tehdy, když vychází z hloubky naší bytosti. To, jak do této hloubky vstoupit, jak se spojit se svým pravým Já a tím vytvořit skutečnou změnu v životě, se dozvíte a zažijete na tomto semináři s Brandon Bays.

Jste to, co hledáte.

Seminář Intenzivní Cesta je možné absolvovat dvěma způsoby popsanými níže v textu. U obou verzích je k dispozici tlumočení do češtiny.

Pokud máte závažnější psychické problémy, doporučujeme si metodu nejdříve projít s terapeutem, abyste věděli, jak funguje. Na semináři se metoda vyučuje, aby si ji mohli účastníci odnést do běžného života. Přestože se metoda každý den ve dvojicích prochází a na semináři je podpora terapeutů, nelze seminář zaměňovat s klasickou terapií u terapeuta.INTENZIVNÍ CESTA LIVE

Nová forma semináře Intenzivní Cesta, kdy učení Brandon Bays (videa v originále s možností tlumočení do češtiny) je propojeno s live vstupy prezentérky Bohdany Nádas a celý seminář je podporován zkušenými terapeuty Cesty. Seminář probíhá v maximálním počtu 50-ti účastníků.

Získáte účinné nástroje a učení, které transformují zdraví, klid a štěstí miliónů lidí po celém světě už 29 let.

Jedná se o novou formu, která vzešla z velké poptávky po seminářích tzv. naživo. Rozdíl od předešlých prezenčních seminářů je v tom, že během semináře bude učení Brandon Bays předáno přímo od ní skrze videa na plátno a zbytek probíhá LIVE. Také praktická část, kdy se vzájemně na sobě techniku učíte, bude probíhat přímo na semináři za asistence zkušených terapeutů Cesty.

Množství účastníků je omezeno na 50. Pokud vnímáte volání přidat se k nám, doporučujeme si místo rezervovat včas.

Jako Bonus dostanete přístup k online formě 3. dne Pokročilých nástrojů a za přibližně dva týdny po semináři proběhne ZOOM setkání, kdy budete mít možnost si techniky rovnou v praxi vyzkoušet a vyměnit si procesy. Tento bonus je další velmi přínosný den plný pokročilých nástrojů a procesů. Díky znalostem a prožitkům získaným během tohoto dne posunete práci s touto metodou na další úroveň. Vřele doporučujeme. Tento den je ZDARMA a je také nezbytným předpokladem, pokud byste se rozhodli pro absolvování celého programu Cesty.

Kdy: 25.+26. května 2024+ bonus Pokročilé nástroje (videa) a následné online ( zoom ) setkání – 12. června v 16,30 hod.
Kde: Nádherné prostředí centra Avaloka, Praha 5

sobota 9:30 – 20:00 cca – Emocionální den – úvod to techniky, práce s emocemi, emoční proces
neděle 9:30 – 19:30 cca Fyzický den – prohlubování práce, proces fyzické cesty

úterý 28.5.2024 od 18:30 zoom setkání po semináři – (cca 1,5 hod)

středa 12. června od 16,30 – zoom setkání na procvičení Pokročilých nástrojů (výměna procesů – cca 4 hod.) – praxe velmi přínosných doplňujících techniky pro práci s touto metodou

Seminář je praktický workshop. Nástroje, které se naučíte můžete používat nadále ve svém životě a pomoct tak i svým blízkým. Zkušení trenéři a terapeuti Cesty vám budou po celý čas k dispozici a postarají se o to, abyste čas strávený na semináři využili na maximum.

Vzhledem k povaze semináře je nutné být přítomen celou dobu konání semináře.

Seminář je intenzivní, po celou dobu probíhají různé meditace, techniky …. Není to jen o slovech, ale velmi mnoho se děje i na nevědomé úrovni. Proto prosím také berte v potaz, že je těžké určit přesný konec semináře. Snažíme se časy dodržovat, ale vzhledem k práci ve dvojicích je potřeba počítat s časovou flexibilitou.

Proces Cesty vás zavede ke konkrétním buněčným vzpomínkám, pomůže vám je odkrýt, vyčistit a tím se osvobodit. Ve vašem těle se díky tomu nastartuje zcela přirozený proces samoléčby a vaše bytí zažije pocit bezmezné radosti, míru a jednoty, která je vaší pravou podstatou.

Cesta není něco, co lze následovat, spoléhat se, že dostanu odpovědi a řešení …. Je to úžasný nástroj, jak toto vše najít v sobě, jak se vrátit k sobě DOMŮ. Jak stále více a více žít život ze své vlastní podstaty na úkor ega, které po našem narození přebralo autopilota. Cesta se může stát skvělým pomocníkem na Vaší spirituální cestě, na cestě do skutečné Svobody. Vzhledem k tomu, že se změny rovnou „propisují“ z nevědomí do vědomí, jsou tyto změny trvalé.

Desetitísíce lidí z celého světa, různého věku, profese, společenského postavení apod. Používají dnes Cestu k nalezení skutečné svobody ve vlastním životě. Nalézají své vlastní odpovědi a nejhlubší pravdy a zažívají hluboké emocionální a fyzické léčení na buněčné úrovni. Výsledky tohoto procesu jsou transformující a trvalé!

Strava : Během semináře bude k dispozici voda, banány a mysli tyčinky. Můžete si přinést vlastní i svačinky. Na oběd bude 1 hodina, během dne budou další krátké 10min přestávky.

Ubytování : Je možno přespat přímo v místě konání semináře ve vlastním spacáku. K dispozici jsou zamykací skříňky, 2 sprchy a malá kuchyňka. Cena za noc je Kč 500. V okolí lze najít další možnosti.

Parkování : V okolí centra je možné parkovat. O víkendu by měl být dostatek volných míst.

Doprava MHD : Centrum se nachází mezi stanicemi metra B Lužiny a Luka. Od obou je to cca 500 metrů. Přímo u centra je zastávka autobusu Amforová, č. 137, 174, 225, 301, 352.

_______________________________________________________________________________________

INTENZIVNÍ CESTA ONLINE s tlumočením do češtiny

s BRANDON BAYS a koprezentérem

Učení Brandon Bays (videa s českým překladem) je propojeno s live vstupy koprezentéra Arnolda Timmermana (v angličtině s překladem) a celý seminář je podporován zkušenými terapeuty Cesty.

Seminář se vysílá prostřednictvím Zoom platformy a je dostupný na laptopu, tabletu nebo telefonu. Vzhledem k intenzitě semináře velmi doporučujeme používat větší obrazovku. Nutné je dobré připojení k internetu a zařízení s kamerou.

Vzhledem k povaze semináře je nutné být přítomen celou dobu konání semináře!! Je také nutné si po dobu semináře zajistit soukromí. Seminář nelze kombinovat s péčí o rodinu či jinými aktivitami. Kamera je zapnutá během celého semináře. Pokud toto není dodrženo, není možné pokračovat v dalších navazujících seminářích, event. bude nutné seminář ukončit předčasně.

BONUS – Pokročilé nástroje – další velmi přínosný den plný pokročilých nástrojů a procesů. Díky znalostem a prožitkům získaným během tohoto dne posunete práci s touto metodou na další úroveň. Vřele doporučujeme. Tento den je ZDARMA a je také nezbytným předpokladem, pokud byste se rozhodli pro absolvování celého programu Cesty. Při registraci je nutno u této nabídky zaškrtnout políčko.

Seminář je intenzivní, po celou dobu probíhají různé meditace, techniky …. skutečně je důležité vyhradit si čas pouze pro sebe. Není to jen o slovech, ale velmi mnoho se děje i na nevědomé úrovni.

Kdy: termín s českým překladem bude upřesněn, anglická verze 29.+30. června + Bonus Pokročilé nástroje 1. července 2024
Kde: ONLINE

čtvrtek 19:00-20:00 Úvodní setkání – přivítání koprezentérem, který vás také zaškolí do technologie
sobota 10:00 – 19:30 cca – Emocionální den – úvod to techniky, práce s emocemi, emoční proces
neděle 10:00 – 19:30 cca Fyzický den – prohlubování práce, proces fyzické cesty
pondělí 10:00 – 19:30 cca Pokročilé nástroje – velmi přínosné doplňující techniky pro práci s touto metodou Seminář je simultánně tlumočený do českého jazyka a překlad je v ceně.

Více informací o náplni semináře najdete v popisu semináře verze LIVE.

_______________________________________________________________________________________


Účinné nástroje a život měnící techniky, které jsou vytvořeny tak, aby vám pomohly:

 • Pochopit proč a jak významným způsobem ovlivňují emoce vaše zdraví
 • Zažít hlubokou radost, naplnění a svobodu tím, že si vyčístíte zbytky starých emocionálních zranění a traumat
 • Skončit se zacyklením v negativním nastavení a starých příbězích ublížení, kritiky a nebo posuzování
 • Zjistit, jak skutečně odpustit – druhým, sobě, životu … a uvnitř sebe objevit skutečný klid
 • Osvojit si dovednosti, díky kterým se dostanete ke kořenu vašich problemů a vyřešíte je
 • Uvolnit staré traumata a získat přístup k hluboké a přirozeně uzravující schopnosti vašeho těla
 • Uvědomit si dary a požehnání ve vašem životě a procítit za ně hlubokou vděčnost
 • A mnohem, mnohem více

Jak víte, kdy jste připraveni na Cestu?

 • Chybí vám v životě opravdová radost?
 • Cítíte se vyhořelí?
 • Cítíte, že sám/sama sebe nějakým způsobem sabotujete nebo blokujete?
 • Trápí vás nějaký dlouhodobý problém, který prostě nechce odejít?
 • Vnímáte, že vaše vztahy s druhými lidmi nejsou tak opravdové a naplňující, jak byste si přáli?
 • Cítíte se otupělý/-á, chybí vám motivace, chuť a nadšení v oblasti práce, kariéry nebo v životě vůbec?
 • Máte nějaký fyzický problém, který se vám nedaří úspěšně vyléčit?
 • Cítíte v hloubce velký potenciál, který čeká na to, až se bude moci vyjádřit?
 • Toužíte probudit vaše vlastní vědomí, zažít skutečnou moudrost, jasný vhled a hluboký vnitřní mír?
 • Nastal konečně čas osvobodit se a zažít skutečné naplnění ve všech oblastech vašeho života?

Pokud jste odpověděli ANO na některou z výše uvedených otázek, pak jste připraveni. 

Správný čas je právě teď…


Cesta je cestou do vlastního nitra – pro každého tak rychle a do takové hloubky, na jakou je připraven. Pro někoho je způsobem, jak uzdravit své nemocné tělo z nejrůznějších onemocnění, pro jiného způsob, jak nalézt emoční příčiny konfliktů, které jej sužují. Cesta je ale ještě hlubší a pro ty, kdo hledají vnitřní klid, svobodu, prozření, moudrost (dá-li se nějak vůbec pojmenovat ten hluboky stav bytí, štěstí a celistvosti, který nám je občas dán zažít a po kterém každý touží), je Cesta jednou z cest, jak jej přímo zakusit a setrvat v něm. 

Cesta je totiž velmi přímá – pro ty, kdo o to prosí, bez oklik vede přímo k největším strachům, bolestem, blokům, které zvědomuje a léčí a velmi jemně, ale důrazně, ukazuje, že vnější svět jen odráží a zrcadlí naše vnitřní konflikty, přesvědčení a představy o sobě samých. Skutečným průvodcem na této Cestě je totiž vnitřní moudrost a není větší síly než vědomí, že vše k tomu, aby člověk mohl žít plný a šťastný život, má kdykoliv k dispozici ve svém nitru.Co o semináři řekli absolventi:

Každý den jsem v práci svědkem hluboké a trvalé proměny.


Vidím, jak se lidé osvobozují z deprese, alergií, úzkosti, žalu, nézkého sebevědomí, vysilujících změn nálad a fyzických zdravotních problem jako je vysoký krevní tlak, syndrome dráždivého střeva, migrény, dokonce i rakovina!


Marie-Sylvie Roy, terapeutka Cesty

Žasla jsem nad tím, že procesy , které jsem nikdy předtím nezažila, byly tak silné.

Ráda se také dívám na videa od Brandon. Cítím její lásku a divajíc se jí do očí cítím, jako by byla primo přede mnou. Její přítomnost je velmi silná.

MJoelle Bert, absolvenka Intenzivní Cesty

Kdyby mi někdo nabídl million dolarů, abych se vrátila zpět do doby před Cestou …

„WOW, ani neviem ako a kde začať… “WOW, ani nevím, jak a kde začít”
Když seminář začal, povím vám, jediné co jsem chtěla, bylo otočit se a utéct. Moje úzkost byla všude, byla jsem zděšená. Tak moc jsem chtěla odejít a zároveň jsem se konečně chtěla dostat ke kořeni veškeré mé bolesti, strachu, úzkosti a depresi.

Neměla jsem co ztratit a mohla jsem získat tak moc. Zůstala jsem a bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem kdy udělala.

Kdyby mi někdo nabídl million dolarů, abych se vrátila do doby před Cestou, řekla bych mu, aby si je strčil …. Jsem nesmírně štastná, že jsem se znovu našla !!!

Rita z AustrálieV jakém jazyce se seminář prezentuje? Je k dispozici tlumočení?

Tento online seminář je v angličtině s českým tlumočením. Brandon Bays je simulnánně tlumočená do češtiny.


Jak to celé funguje?

Ve čtvrtek večer budeme mít Úvodní setkání se spoluprezentérem, který vás připraví na seminář, osvojíte si technické nezbytnosti a zároveň se setkáte s dalšími účastníky a trenéry, kteří vám budou během semináře k dispozici.

Víkendový seminář začíná v sobotu ráno Přivítáním a Otevřením, které povede Brandon. Získáte informace o procesu a základní stavební kameny práce s emocemi. Potom budou během dne následovat mnohé učení a praktické části, kterou nezbytné, aby vás připravily na večerní výměnu procesu Cesty. Po celou dobu semináře jsou vám k dispozici zkušení trenéři, kteří vám mohou pomoci s procesem a pro práci během procesů jsou připraveny soukromé Zoom místnosti tak, aby vám bylo zajištěno bezpečné prostředí pro práci i na velmi osobních tématech.

Vašemu samoozdravnému procesu velice prospěje, pokud sobotní večer po semináři strávíte jako odpočinkový a půjdete brzy spát, aby vaše tělo mohlo plně integrovat změny, na kterých budete pracovat během dne.

V neděli je struktura semináře velmi podobná a budeme stavět dál na základech, které byly položeny naší společnou prací v sobotu a přejdeme od emocionální Cesty k fyzické. Naučíme se úžasný proces, který Brandon pomohl vyléčit nádor. Nemusíte mít žádný konkrétní diagnostikovaný fyzický problém.  I tak vám tento proces určitě prospěje – všichni máme v sobě místečka, kde ukrýváme napětí, strachy, stará zranění… Fyzická Cesta pomůže uvolnit jakýkoli blok v tomto směru.

V neděli večer pak můžete zažít pocit osvobození a hlubokého klidu a míru – jako když odložíte fyzickou a emocionální zátěž, kterou jste vláčeli celá léta. Můžete vykročit do světa silnější, moudřejší, svobodnější a připraveni používat úžasné nástroje, které jste si během víkendu osvojili, k dalšímu pokroku ve vlastním životě.


Co je to Úvodní setkání?

Úvodní setkání je klíčovou součástí tohoto semináře, proto se ujistěte, že se ho můžete zúčastnit. Trvá 20-30 minut a vy se na něm technicky připravíte na víkend.

Toto setkání se bude konat ve čtvrtek 13.5. od 19:00. Pokud byste se nemohli setkání zúčastnit, budete mít k dispozici nahrávku a pokud budete mít otázky, můžete nám je poslat emailem.


Co budu na semináři potřebovat?

V první řadě ochotu převzít zodpovědnost za svůj vlastní život a vnitřní klid. Kromě toho také otevřené srdce a mysl a závazek podívat se do očí skutečným problémům, které se vyplaví na povrch ve vědomí toho, že online seminář Intenzivní Cesta je vytvořený tak, aby vám pomohl dostat se k bolavým zraněním, návykům a chování, kterými sabotujete sebe samé  a také proto, abyste je mohli navždy vyčistit a uzdravit. Naši zkušení trenéři a podpůrný tým je neustále k dispozici, aby vám v jakékoli chvíli pomohli.


Jaké jsou storno podmínky?

 • Nejpozději 30 dnů před začátkem semináře – zaplacená částka je vratná po odečtení 10% administrativního poplatku nebo lze převést na jiný seminář.
 • Méně než 30 dnů před začátkem semináře – zaplacená částka je nevratná, lze převést na jiný seminář.

Co když nemohu zaplatit celou částku najednou?

Pokud nemůžete seminář zaplatit najednou, je možno jej uhradit ve třech splátkách – první ihned po zapsání na kurz, druhá za třicet dnů a poslední splátka za šedesát dnů. V případě objednání semináře méně než 60 dnů před jeho začátkem, je poslední splátku nutno uhradit před začátkem semináře. Stačí si možnost splátek zadat při registraci a my vás budeme kontaktovat.

Platební údaje vám budou zaslány v automatickém potvrzení po vyplnění přihlášky.


Pro koho je program určený?

Tento program je hluboce transformující a léčivý. Je pro každého, kdo se chce uzdravit nebo zlepšit svůj život v oblasti zdraví, vztahů, kariéry, hojnosti, životního stylu nebo péče o sebe.


Je tato metoda kompatibilní s jinými léčebnými modalitami?

Ano, absolutně!

Brandon říká, Cesta není jedinou cestou. Cesta vás podpoří ve vyčištění vašich emocionálních a fyzických bloků, ve skutečnosti čehokoli, co vám brání v tom, abyste svůj život žili v plném potenciálu – z místa moudrosti, nadání a kreativity. Jakékoli další léčebné modality, výživové poradenství nebo pozitivní změny životního stylu vás na vaší cestě podpoří ještě více.

Nikomu nedoporučujeme, aby přestal v medicínské léčbě a vždy účastníky povzbuzujeme, aby vyhledali odbornou zdravotní pomoc. Tímto programem jednoduše můžete doplnit jiné modality, ať už konvenční nebo alternativní.


Zažili lidé skutečnou změnu tím, že používali nástroje, které učíte?

Tisíce lidí uvedlo, že díky metodě Cesta úspěšně překonali vysilující vztahové problémy, problémy v oblasti kariéry, hojnosti nebo tvořivé bloky. Osvobodili se od mnohých chorob, včetně chronické bolesti, artritidy, trávicích nebo kožních problémů, jako také emocionálních problémů a chování, jako je hněv, strach, deprese, stres, sexuální bloky, nezdravé návyky a závislosti, ztrátu blízkého člověka, zneužívání, traumat a mnoho dalších bolestivých životních výzev.

Metoda Cesta vám poskytne jedinečné nástroje, díky kterým se dostanete k bolesti způsobené problémy ve vašem životě, které se budete moci zbavit. Bez ohledu na to, co jste doposud v životě zažili, bez ohledu na to, co jste už vyzkoušeli, možnost úplně nového a radostného zažívání života k vám natahuje ruku.

Stovky tisíc lidí na celém světě zažili jednoduchou a srozumitelnou sílu Intenzivní Cesty. Takto překonali celou řadu problémů včetně fyzických těžkostí, emocionálních problémů, problémů ve vztazích či kariéře. Připojte se k nám a osvoboďte se, a žijte život, ke kterému jste skutečně předurčeni.


Nemůžu být plně přítomný v atmosféře semináře kvůli práci nebo rodičovským povinnostem. Má smysl se i přesto připojit?

Intenzivní Cesta je vytvořen atak, aby vám umožnila získat silný zážitek z procesu Cesty. Každé část semináře vás krok za krokem vede k vašemu procesu a proto vás žádáme, abyste se během víkendu učení i procesům  naplno věnovali a byli přítomní na každé části.


Jaké jsou technické požadavky na to, abych se mohl programu zúčastnit?

Počítač, tablet nebo telefon se spolehlivým internetovým připojením a kamerou a nainstalovaná aplikace ZOOM, na které se seminář vysílá.


Vaše případné dotazy vám rádi zodpovíme na: +420 604 931 957, info@brandonbays.czObchodní podmínky organizátora ZDE

Vzhledem k tomu, že se na semináři pracuje s citlivými tématy, je nutné být přítomen po celou dobu jeho trvání a účastnit se všech aktivit.

Cesta jako lék i terapie, říká Brandon Bays, exkluzivně pro Fénix

Aneb: Cesta: metoda, která vás zavede zpět k sobě „domů“ Brandon Bays již více než dvacet let pomáhá lidem po celém světě s jejich potížemi prostřednictvím své vlastní metody Cesta, kterou objevila a vytvořila na základě své vlastní zkušenosti. Její podstatou je napojení se na vlastní vnitřní inteligenci, otevírá lidi k vlastnímu božskému potenciálu. Principem je uzdravení […]

Přečíst článek
Stará traumata je třeba zvědomit, jinak se nám v životě opakují, říká terapeutka

Bohdana Nádas je odbornicí na metodu Cesta, terapeutickou techniku, která člověka vede k dávno potlačeným psychickým šrámům, aby je mohl propustit a ulevit tělu i duši. Když téměř před pětadvaceti lety popsala lektorka a terapeutka Brandon Bays svou cestu k uzdravení, její stejnojmenná kniha se okamžitě stala světovým bestsellerem. Metoda šetrně otevírá stará emoční zranění, […]

Přečíst článek