Život transformující týden – ONLINE

Život transformující týden Cesty je 8 dní prohlubování vašich schopností, které jste se do té doby naučili. Na vlastní kůži zažijete ještě hlubší životní pravdu a více rozšíříte vaše terapeutické schopnosti.

Termín – 23.-29.5.2021 + 6.-12.2.2022 – Brandon Bays (tlumočeno do češtiny)

Seminář se koná jednou ročně v rámci programu pro terapeuty.

Život transformující týden Cesty je 8 dní prohlubování vašich schopností, které jste se do té doby naučili. Na vlastní kůži zažijete ještě hlubší životní pravdu a více rozšíříte vaše terapeutické schopnosti.

Po dobu těchto 8 dní semináře se naučíte, jak se ponořit do práce Cesty ze stavu hlubokého napojení na sebe. Brandon vám odhalí hloubkové procesy potřebné na vytvoření vlastního terapeutického postupu. Na konci týdne odejdete s novými schopnostmi, jejichž rozměr a prestiž vám umožní plynulou práci na úrovni duše nejen s klienty, ale i s vašimi blízkými.


Teď, když jsou léčivé schopnosti součástí vaší DNA, můžete:

  • Odhodit naučené postupy, nechat se přirozeně vést při používání terapeutických nástrojů a technik spontánně a intuitivně. Navrhnout si metodiku práce procesu podle sebe a přesunout se od matematiky k umění.
  • Naučit se pracovat s různými, vysoce specifikovanými lidskými problémy jako jsou sexuální bloky, látkové závislosti, zneužívání, znásilnění, chronické nemoci, deprese atd.
  • Zažít Proces smyslu života, který odhalí důvod bytí vaší duse a pomůže vám odhalit důvod bytí ostatních.
  • Naučit se být partnerem na léčivé cestě někoho jiného, na cestě od choroby k uzdravení.
  • Naučit se nastartovat kariéru jako profesionální terapeut Cesty. Naučit se soustavně podporovat klienty na jejich cestě za uzdravením.
  • Odejít jako kompletní, volná bytost, připravená předvést svoje schopnosti bez hranic celému světu.

Co říkají účastníci o tomto semináři:

„Program pro terapeuty Cesty mi otevřel pravdu o tom, kdo jsem. Odhalil lži o tom, kdo nejsem. Je to jako celý život si myslet, že jste kapka vody a vzbudit se s procitnutím, že jste celý oceán. A nejen to. Jste hvězdy, měsíc, stromy, jste všechno. Je to dar!“
– Katrina


Tento seminář je určen pro uchazeče přijaté do Programu akreditovaného terapeuta Cesty

Seminář je v angličtině s tlumočením do jiných jazyků. Tlumočení je možné si dokoupit. Cena semináře nezahrnuje náklady na ubytování a stravu. Za účelem poskytnutí nejhlubšího a maximálně osvobozujícího zážitku je nutné, abyste byli po dobu semináře ubytováni v místě konání. Pro účastníky semináře jsme dohodli speciální cenu.

Na seminář se můžete objednat emailem na info@brandonbays.cz.

Vědomá hojnost

VĚDOMÁ HOJNOST Seminář Vědomá hojnost začíná tam, kde většina ostatních seminářů končí. Jde totiž mnohem hlouběji a hledá příčiny toho, proč se naše přání neplní. Pomůže Vám otevřít se do Vašeho skutečného potenciálu. Podmínkou účasti na tomto semináři je absolvování semináře Intenzivní Cesta. Seminář vede Brandon Bays a jako koprezentrér ji doprovází Arnold Timmerman. Seminář je tlumočen […]

Přečíst článek
Přemohla nádor a říká: Cesta k uzdravení vede skrz duši

Američanka Brandon Bays se sama dokázala uzdravit z vážné nemoci. Teď radí ostatním: „Cestu vám ukáže vlastní duše!“ Američanka Brandon Bays má za sebou neuvěřitelný životní příběh. Díky svému odhodlání i přístupu k životu se jí podařilo vlastními silami porazit rakovinu dělohy. O svém uzdravení a cestě k němu napsala knihu Cesta (The Journey), která je dodnes […]

Přečíst článek
Najdi Cestu k sobě…

Život je jako houpačka. Kolik nálad se u nás vystřídá jen během jednoho jediného dne! Ohnisko: naše pocity! Naše emoce jsou jako malé děti: dožadují se naší pozornosti. My však často máme tendence je krotit a usměrňovat, bojovat proti nim a potlačovat je. Nedovolíme si plně prožít smutek, bolest, stesk, vztek či paniku. Často totiž ani nevíme, JAK!

A tak se motáme v obavách, utápíme v depresích, usínáme v apatii. Výsledek tohoto počínání se může projevit nejen na psychice, ale čím dal častěji také na fyzickém těle: zažívací potíže, chronické bolesti, zlozvyky a závislosti (jejichž cílem je vlastně potlačit nepříjemné emoce), kouření, přejídání se, chronická únava, žárlivost či nedůvěra v lidi, strach, obavy, nízké sebevědomí apod. – všechny tyto problémy mají počátek na buněčné úrovni, kde jsme odmítli cítit skutečnou emoci.