Vědomá hojnostSeminář Vědomá hojnost začíná tam, kde většina ostatních seminářů končí. Jde totiž mnohem hlouběji a hledá příčiny toho, proč se naše přání neplní. Pomůže Vám otevřít se do Vašeho skutečného potenciálu.

Seminář vede Brandon Bays a jako koprezentrér ji doprovází v českém jazyce Bohdana Nádas. Anglické části jsou simultánně překládány do češtiny. Je možno si vybrat verzi anglickou nebo s překladem. Tlumočení je zdarma.

V ceně semináře je také velmi cenný bonus v podobě semináře Pokročilé nástroje. Tento seminář býval součástí semináře Intenzivní Cesta a probíhal 3. den semináře. Naučíte se velmi cenné nástroje, jak lépe a efektivněji pracovat s metodou Cesta – jak pro sebe, tak pro ostatní. Cena semináře je 197 Euro, pro účastníky semináře Vědomá hojnost je zdarma. I tento seminář je nezbytný pro absolvování celého terapeutického programu.

Do čeho všeho se můžete otevřít z pohodlí vašeho domova ?

Máte pocit, že:

 • máte již dlouho svá přání, sny a touhy, vizualizujete si je, a přesto se neplní?
 • nemáte odvahu si přát, protože máte pocit, že si to nezasloužíte?
 • stává se Vám často těsně před dokončením, že se stane něco, co Vám zabrání dosáhnout cíle?
 • máte již dlouho nějaký cíl, ale nevíte, jak začít, protože cítíte, že vás něco blokuje?

Seminář Vědomá hojnost se zaměřuje na odhalení a vyčištění strachů, omezujících vzorců chování a starých systémů přesvědčení, které blokují plnění našich přání a tužeb. Věty typu: „nejsem dost dobrý/á…“, „já to nikdy nedokážu…“, „nezasloužím si…“ se s každou novou negativní zkušeností vrývají hlouběji do našeho podvědomí a žijí svůj vlastní život, mnohdy aniž bychom si to uvědomovali. Je načase podívat se, co nám skutečně brání žít život naplno.

Ať už si to přiznáme nebo ne, všichni se chováme podle určitých vzorců. Praktická cvičení vám pomohou nalézt a hluboké intenzivní procesy vám pomohou vyčistit tyto „tiché sabotéry“ vašich životů, osvobodit se a manifestovat skutečné touhy srdce na všech úrovních života!


Na tomto semináři:

 • odhalíte omezující vzorce svého chování, které blokují a potlačují váš potenciál
 • odhalíte tiché sabotéry a skrytá přesvědčení, která omezují váš život
 • pomocí hlubokých a specificky zaměřených procesů otevřete svůj potenciál hojnosti v oblasti vztahů, zdraví, financí, kariéry, kreativity atd.
 • objevíte nejhlubší touhy svého srdce a vytvoříte svou vlastní vizi – nejvyšší vizi vašeho života
 • spolu s ostatními vytvoříte dynamický plán týkající se dalších kroků v budoucnosti, kdy hojnost bude proudit ve všech oblastech vašeho života.
 • zažijete interaktivní satsang


Časový harmonogram:

 • čtvrtek 17.6. v 18 hod. první setkání s koprezentérem, který vás přivítá a provede zaškolením ohledně technologie
 • pátek 18.6. 18:00 – 22:00 přivítání + večerní zahájení semináře
 • sobota 19.6. 8:00 – 20:30 přibližně
 • neděle 20.6. 8:00 – 18:00 přibližně

Storno podmínky organizátora:

 • Nejpozději 30 dnů před začátkem semináře – zaplacená částka je vratná po odečtení 10% administrativního poplatku nebo lze převést na jiný seminář.
 • Méně než 30 dnů před začátkem semináře – zaplacená částka je nevratná a nelze převést.

Platební údaje obdržíte v potvrzení po vyplnění přihlášky.

Obchodní podmínky organizátora ZDE

Seminář je součástí Programu pro akreditované terapeuty Cesty podle Brandon Bays.

Zakladatelka Cesty Brandon Bays navštíví Prahu

Světově známá autorka a terapeutka Brandon Bays, autorka bestselleru Cesta (The Journey), navštíví 18. – 20. března 2016 Prahu, aby zde vystoupila před širokým publikem svých příznivců na třídenním semináři s příznačným názvem Intenzivní cesta a Pokročilé nástroje. Odkaz na článek na serveru Novinky.cz

Přečíst článek
Život transformující týden – ONLINE

Život transformující týden Cesty je 8 dní prohlubování vašich schopností, které jste se do té doby naučili. Na vlastní kůži zažijete ještě hlubší životní pravdu a více rozšíříte vaše terapeutické schopnosti. Termín – 23.-29.5.2021 + 6.-12.2.2022 – Brandon Bays (tlumočeno do češtiny) Seminář se koná jednou ročně v rámci programu pro terapeuty. Život transformující týden Cesty […]

Přečíst článek
Najdi Cestu k sobě…

Život je jako houpačka. Kolik nálad se u nás vystřídá jen během jednoho jediného dne! Ohnisko: naše pocity! Naše emoce jsou jako malé děti: dožadují se naší pozornosti. My však často máme tendence je krotit a usměrňovat, bojovat proti nim a potlačovat je. Nedovolíme si plně prožít smutek, bolest, stesk, vztek či paniku. Často totiž ani nevíme, JAK!

A tak se motáme v obavách, utápíme v depresích, usínáme v apatii. Výsledek tohoto počínání se může projevit nejen na psychice, ale čím dal častěji také na fyzickém těle: zažívací potíže, chronické bolesti, zlozvyky a závislosti (jejichž cílem je vlastně potlačit nepříjemné emoce), kouření, přejídání se, chronická únava, žárlivost či nedůvěra v lidi, strach, obavy, nízké sebevědomí apod. – všechny tyto problémy mají počátek na buněčné úrovni, kde jsme odmítli cítit skutečnou emoci.