Vědomá hojnost

VĚDOMÁ HOJNOST

Seminář Vědomá hojnost začíná tam, kde většina ostatních seminářů končí. Jde totiž mnohem hlouběji a hledá příčiny toho, proč se naše přání neplní. Pomůže Vám otevřít se do Vašeho skutečného potenciálu. Podmínkou účasti na tomto semináři je absolvování semináře Intenzivní Cesta.

Seminář vede Brandon Bays a jako koprezentrér ji doprovází Arnold Timmerman. Seminář je tlumočen do češtiny.Vzhledem k povaze semináře je nutné být přítomen celou dobu konání semináře!! je také nutné si po dobu semináře zajistit soukromí. Seminář nelze kombinovat s péčí o rodinu či jinými aktivitami.

Seminář se vysílá prostřednictvím Zoom platformy a je dostupný na laptopu, tabletu nebo telefonu. Vzhledem k intenzitě semináře velmi doporučujeme používat větší obrazovku. Nutné je dobré připojení k internetu a zařízení s kamerou.

Do čeho všeho se můžete otevřít z pohodlí vašeho domova ?

Máte pocit, že:

 • máte již dlouho svá přání, sny a touhy, vizualizujete si je, a přesto se neplní?
 • nemáte odvahu si přát, protože máte pocit, že si to nezasloužíte?
 • stává se Vám často těsně před dokončením, že se stane něco, co Vám zabrání dosáhnout cíle?
 • máte již dlouho nějaký cíl, ale nevíte, jak začít, protože cítíte, že vás něco blokuje?

Seminář Vědomá hojnost se zaměřuje na odhalení a vyčištění strachů, omezujících vzorců chování a starých systémů přesvědčení, které blokují plnění našich přání a tužeb. Věty typu: „nejsem dost dobrý/á…“, „já to nikdy nedokážu…“, „nezasloužím si…“ se s každou novou negativní zkušeností vrývají hlouběji do našeho podvědomí a žijí svůj vlastní život, mnohdy aniž bychom si to uvědomovali. Je načase podívat se, co nám skutečně brání žít život naplno.

Ať už si to přiznáme nebo ne, všichni se chováme podle určitých vzorců. Praktická cvičení vám pomohou nalézt a hluboké intenzivní procesy vám pomohou vyčistit tyto „tiché sabotéry“ vašich životů, osvobodit se a manifestovat skutečné touhy srdce na všech úrovních života!


Na tomto semináři:

 • odhalíte omezující vzorce svého chování, které blokují a potlačují váš potenciál
 • odhalíte tiché sabotéry a skrytá přesvědčení, která omezují váš život
 • pomocí hlubokých a specificky zaměřených procesů otevřete svůj potenciál hojnosti v oblasti vztahů, zdraví, financí, kariéry, kreativity atd.
 • objevíte nejhlubší touhy svého srdce a vytvoříte svou vlastní vizi – nejvyšší vizi vašeho života
 • spolu s ostatními vytvoříte dynamický plán týkající se dalších kroků v budoucnosti, kdy hojnost bude proudit ve všech oblastech vašeho života.
 • zažijete interaktivní satsang


Časový harmonogram:

 • čtvrtek 15.6.23 v 18 hod. první setkání s koprezentérem, který vás přivítá a provede zaškolením ohledně technologie
 • pátek 16.6. 18:00 – 22:00/22:30 přivítání + večerní zahájení semináře
 • sobota 17.6. 8:00 – 20:30 přibližně
 • neděle 18.6. 8:00 – 18:00 přibližně

Co o semináři řekli absolventi:

Seminář mě absolutně ohromil

Neměl jsem žádná očekávání a seminář mě absolutně ohromil. Myslel jsem si, že už mám spoustu věcí vyřešených, ale v pátek večer a v sobotu při procesu se ukázalo, že jsem si to sám vyřešil jen povrchně. Moc Moc Moc děkuji.

Jan


Můj „seznam přání “ se splnil do jednoho roku!

Všechno, co jsem během semináře dala na ‚seznam přání‘, se splnilo do jednoho roku! A to nebyly malé věci! Přestěhovala jsem se do svého vlastního domu a v té době jsem potkala svého manžela. Cítím požehnání a obrovskou vděčnost!

Claire T


Storno podmínky organizátora:

 • Nejpozději 30 dnů před začátkem semináře – zaplacená částka je vratná po odečtení 10% administrativního poplatku nebo lze převést na jiný seminář.
 • Méně než 30 dnů před začátkem semináře – zaplacená částka je nevratná a nelze převést.

Platební údaje obdržíte v potvrzení po vyplnění přihlášky.

Obchodní podmínky organizátora ZDE

Seminář je součástí Programu pro akreditované terapeuty Cesty podle Brandon Bays.

Program Cesty: osobní transformace (úroveň 1)

Cesta vám nabízí 2 programy, které vám umožní najít vnitřní klid, otevřít se svobodě, uzdravit se a zažít skutečné osvobození. Prvním je Program osobní změny – který, jak už název napovídá, je vaší vlastní , osobní cestou. Druhým je Akreditační program Cesty – ideální v případě, že chcete najít svoje osobní osvobození a zároveň pomoci i […]

Přečíst článek
Program Cesty: pro terapeuty (úroveň 1)

Cesta vám nabízí 2 programy, které vám umožní najít vnitřní klid, otevřít se svobodě, uzdravit se a zažít skutečné osvobození. Prvním je Program osobní změny – který, jak už název napovídá, je vaší vlastní , osobní cestou. Druhým je Akreditační program Cesty – ideální v případě, že chcete najít svoje osobní osvobození a zároveň pomoci i […]

Přečíst článek
Najdi Cestu k sobě…

Život je jako houpačka. Kolik nálad se u nás vystřídá jen během jednoho jediného dne! Ohnisko: naše pocity! Naše emoce jsou jako malé děti: dožadují se naší pozornosti. My však často máme tendence je krotit a usměrňovat, bojovat proti nim a potlačovat je. Nedovolíme si plně prožít smutek, bolest, stesk, vztek či paniku. Často totiž ani nevíme, JAK!

A tak se motáme v obavách, utápíme v depresích, usínáme v apatii. Výsledek tohoto počínání se může projevit nejen na psychice, ale čím dal častěji také na fyzickém těle: zažívací potíže, chronické bolesti, zlozvyky a závislosti (jejichž cílem je vlastně potlačit nepříjemné emoce), kouření, přejídání se, chronická únava, žárlivost či nedůvěra v lidi, strach, obavy, nízké sebevědomí apod. – všechny tyto problémy mají počátek na buněčné úrovni, kde jsme odmítli cítit skutečnou emoci.