Program Cesty: osobní transformace (úroveň 1)

Cesta vám nabízí 2 programy, které vám umožní najít vnitřní klid, otevřít se svobodě, uzdravit se a zažít skutečné osvobození. Prvním je Program osobní změny – který, jak už název napovídá, je vaší vlastní , osobní cestou. Druhým je Akreditační program Cesty – ideální v případě, že chcete najít svoje osobní osvobození a zároveň pomoci i druhým najít to svoje. 


Program osobní transformace

Změňte svůj život na té nejhlubší úrovni pomocí jedné ze světově nejefektivnějších sebe uzdravujících metod. Jestli toužíte zažít to pravé osvobození a máte odvahu čelit svým strachům, váš život se začne měnit zevnitř. Vaše vrozená schopnost uzdravení se aktivuje, odhalíte a odstraníte bloky vůči vědomé hojnosti a naplno začnete žít svou vnitřní velikost. Naučíte se komunikovat ze srdce, zažijete silné a transformující procesy a osvobodíte se ze všech vzorců ega, které vás sabotují a způsobují utrpení.


Vědomá hojnost

2 a půl denní seminář s Kevinem Billettem

Odstraňte svoje skryté bloky a zažijte skutečnou hojnost ve všech oblastech svého života.
Jestliže očekáváte od svého života a kariéry víc, jestli toužíte po otevřenější kreativitě, hlubším naplnění, skutečném sebevyjádření, jestli chcete mít kvalitnější vztahy a naplňující rodinný život, tak potom je tento víkend určený pro vás. Je to radostný a vyživující pobytový seminář, ze kterého odejdete vznášejíce se v naplnění a skutečné hojnosti.


Uzdravení vědomou komunikací

2 a půl denní seminář s Kevinem Billetem

Otevřete se hluboce léčivé a život měnící síle vědomé komunikace
Zjistěte, jak vaše omezené vnímání, staré přesvědčení a nevědomá komunikace ovlivňují váš každodenní život a osvojte si elegantní a výjimečně efektivní techniky a procesy, které povedou k uzdravení a změně – vašeho života a života druhých.


Seminář Bez ega

8 denní seminář s Brandon Bays a Kevinem Billetem

Osvoboďte svůj život od lží ega a začněte žít v nespoutané svobodě
Seminář kombinuje techniky Cesty a hlubokou znalost typologie osobnosti podle Enneagramu.Ego je falešnou identitou, která je zdrojem veškeré bolesti a trápení v našem životě. Je to vězení, které vás oddělovalo od života, od sebe samého. Když zdi vašeho ega prasknou a zboří se, zůstává nespoutaná svoboda. Najednou zjistíte, že svůj život žijete jinak – v otevřenosti, skutečné autenticitě vycházející z čistého bytí a ve svobodě, která je vaší skutečnou podstatou.

*** Výše uvedené semináře jsou doporučenou cestou k osobní změně vašeho života. Kdykoli můžete přestoupit do Programu pro terapeuty Cesty. Neváhejte nás kontaktovat, pokud potřebujete více informací.


Jak se přihlásit?

Emailem na info@cestabrandonbays.cz. Poté vám zašleme přihlášku. Po jejím vyplnění a zaslání na náš email vás zaregistrujeme mezi uchazeče a pošleme vám potřebné informace týkající se celého programu.

Ceny seminářů nezahrnují ubytování, cestovné a stravování.


Program Cesty pro terapeuty

Podělte se o dar jedné ze světově nejefektivnějších sebe uzdravujících metod s ostatními. Potom, co jste měli možnost zažít transformující sílu Cesty na sobě, jste na tom nejlepším místě. Měníte svůj život na všech úrovních – emocionální, fyzické, duchovní – a pomáhejte i druhým, aby dosáhli to samé. Odhalíte skryté léčivé kódy lidstva, které budete moci využít v téměř každé oblasti svého života. Tím, že odstraníte svoje nejhlubší problémy, se stanete příkladem přinášejícím vědomé uzdravení druhým.

„Terapeut dostane klienta tak daleko, jak daleko je on sám.“
Ve své každodenní práci najdete skutečný smysl, význam a hluboké naplnění… a stanete se součástí změny, kterou si přejete ve světě vidět!


Semináře, které jsou nutné k získání akreditace:


Život transformující týden

(8 denní seminář s Brandon Bays)

Staňte se z žáka mistrem
Život transformující týden Cesty je 8 dní prohlubování vašich schopností, které jste se do té doby naučili. Na vlastní kůži zažijete ještě hlubší životní pravdu a více rozšíříte vaše terapeutické schopnosti.


Obchodní trénink pro terapeuty

3 denní seminář

Staňte se vědomým majitelem vlastního podnikání, rozvíjejte, předávejte a dosáhněte úspěchu v rámci vlastní uzdravující a koučinkové praxe a vybudujte si život v hojnosti a vědomém přínose.

Po absolvování programu je na získání akreditace potřebné vypracovat 45 případových studií (v rodném jazyce) a odevzdat je do roku od ukončení programu. Po vyhodnocení případových studií získáte akreditaci terapeuta Cesty, na základě které můžete začít poskytovat placené terapeutické služby. Po dobu seminářů na sobě pocítíte různé účinky uzdravování, abyste si vyjasnili problémy, které doteď bránili žít váš plný potenciál. Jakmile se osvobodíte a dovolíte si pustit do vlastního života štěstí, celistvost a klid, stanete se inspirací a oporou pro všechny okolo vás. Stanete se samotnou prací, Cestou. Vaše samotná přítomnost bude léčit, transformovat, povzbuzovat ostatní ke změně.

Kontaktní údaje všech doporučovaných akreditovaných terapeutů Cesty najdete ZDE. Na mezinárodní verzi www.thejourney.com jsou uvedeni terapeuti z celého světa, tak aby vás jako terapeuta CESTY mohl kontaktovat kdokoli a odkudkoli.


Do budoucnosti vkročíte s lehkostí, v hluboké moudrosti a s jasnou vizí vašeho skutečného smyslu.

Bohdana Nádas: Naše vnitřní moudrost je geniální

Bohdana Nádas je terapeutkou metody Cesta, která léčí emocionální a fyzické problémy na buněčné úrovni. „Cesta je cestou do vlastního nitra. Pokud jste ochotni se tomu plně otevřít, začnou se dít úžasné věci,“ říká. Věnujete se psychoterapeutické metodě Cesta, v čem spočívá? Metoda Cesta léčí emocionální a fyzické problémy na buněčné úrovni. Dnes už věda […]

Přečíst článek
Intenzivní Cesta – 2 verze (LIVE květen + online 20. – 22. dubna 2024)

2 dny, které Ti otevřou cestu k životní změně (+ BONUS Pokročilé nástroje zdarma) To vše s uvědoměním, že jsme sami tvůrci svého osudu. Skutečné uzdravení přichází jen tehdy, když vychází z hloubky naší bytosti. To, jak do této hloubky vstoupit, jak se spojit se svým pravým Já a tím vytvořit skutečnou změnu v životě, […]

Přečíst článek
Najdi Cestu k sobě…

Život je jako houpačka. Kolik nálad se u nás vystřídá jen během jednoho jediného dne! Ohnisko: naše pocity! Naše emoce jsou jako malé děti: dožadují se naší pozornosti. My však často máme tendence je krotit a usměrňovat, bojovat proti nim a potlačovat je. Nedovolíme si plně prožít smutek, bolest, stesk, vztek či paniku. Často totiž ani nevíme, JAK!

A tak se motáme v obavách, utápíme v depresích, usínáme v apatii. Výsledek tohoto počínání se může projevit nejen na psychice, ale čím dal častěji také na fyzickém těle: zažívací potíže, chronické bolesti, zlozvyky a závislosti (jejichž cílem je vlastně potlačit nepříjemné emoce), kouření, přejídání se, chronická únava, žárlivost či nedůvěra v lidi, strach, obavy, nízké sebevědomí apod. – všechny tyto problémy mají počátek na buněčné úrovni, kde jsme odmítli cítit skutečnou emoci.