Vladimír Kludaj

Adresa: Praha, Česká republika
Tel.: +420 777 322 227
E-mailvladimir.kludaj@gmail.com

Vladimír Kludaj, ACC

Kouč, terapeut, mentor a trenér, diplomat, manažer, leader, manžel, otec a hlavně člověk. Skialpinista, jachtař a vůbec sportovec tělem i duší.

Velmi rád podporuji lidi v jejich osobním rozvoji, hledání životní i pracovní cesty, řešení vztahů a životních situací. Jako trenér spolupracuji s českými a slovenskými firmami se zaměřením zejména na leadership, emoční inteligenci, komunikaci a řízení týmů. Rád se pohybuji na hranici mezi vědou a spiritualitou, mým pracovním koníčkem jsou neurovědy a kvantová fyzika.

Studoval jsem VŠE v Praze a poté působil jako obchodník, diplomat, manažer a leader. Koučování a terapeutickou práci jsem si zamiloval tak, že mne dále provází mým pracovním i osobním životem.

  • ACC, ICF Mezinárodní federace koučů certifikovaný kouč
  • Akreditovaný terapeut Cesty, The Journey
  • Vědomý leader a kouč, Conscious Company

Celá Evropa:  http://www.thejourney.com/practitioners.asp

Najdi Cestu k sobě…

Život je jako houpačka. Kolik nálad se u nás vystřídá jen během jednoho jediného dne! Ohnisko: naše pocity! Naše emoce jsou jako malé děti: dožadují se naší pozornosti. My však často máme tendence je krotit a usměrňovat, bojovat proti nim a potlačovat je. Nedovolíme si plně prožít smutek, bolest, stesk, vztek či paniku. Často totiž ani nevíme, JAK!

A tak se motáme v obavách, utápíme v depresích, usínáme v apatii. Výsledek tohoto počínání se může projevit nejen na psychice, ale čím dal častěji také na fyzickém těle: zažívací potíže, chronické bolesti, zlozvyky a závislosti (jejichž cílem je vlastně potlačit nepříjemné emoce), kouření, přejídání se, chronická únava, žárlivost či nedůvěra v lidi, strach, obavy, nízké sebevědomí apod. – všechny tyto problémy mají počátek na buněčné úrovni, kde jsme odmítli cítit skutečnou emoci.