Štěpánka Veselá

Tel.: +420 603 448 244
E-mail: dlouhas@seznam.cz
Web: www.stepankavesela.cz

Žila jsem běžný život, slušné zaměstnání, hodně cestování, vše rychle a výborně zvládnout a běžet dál. Byla jsem hodně ctižádostivá, rychlé tempo a snaha být perfektní mě ale stála dost stresu, vzteku a následně neporozumění s nejbližšími.

Pak se mi narodil syn a život se otočil vzhůru nohama. Představa ideálu se zhroutila. Syn se narodil s vrozenou vadou a měl značné zdravotní problémy. Hodnoty se otočily, ale stres a vztek tu byl stále a v mnohem větší míře. Začala jsem hledat způsob, jak žít v klidu, radosti, jak být skvělou mámou.

Když do mého života přišla Cesta, získala jsem mnohem víc. Našla jsem vnitřní Svobodu. Najednou mi bylo jasné, že tady vždy byla, nikam neodcházela, jen já jsem o ní nevěděla. Teď žiji s vnitřním klidem a rovnováhou. Přestože problémy a zkoušky občas přicházejí, klid a rovnováha je tu stále. Dnes umím najít odpovědi. Naučila jsem se poslouchat svoje tělo. Emoce vítám jako staré přátele, zjistím co přinášejí a nechám je jít. S pochopením sebe jsem otevřela srdce i ostatním, více naslouchám, méně hodnotím. Nechávám otevřeno.:-)

Cesta mi pomáhá jít životem vzpřímeně, s očima otevřenýma, sluchem nastraženým. Teď opravdu poslouchám a slyším, skutečně se dívám a vidím. Vrátila se mi radost ze života, spokojenost sama se sebou. Už vím, co znamená sebeláska. Mám svůj život ve svých rukách a stále cítím velkou vděčnost za to poznání. Všechno tohle díky Cestě a s Cestou žiji v každém okamžiku. Tady a teď.

I Vy můžete najít co hledáte a já budu ráda Vaším průvodcem. 🙂

S láskou Štěpánka


Celá Evropa:  http://www.thejourney.com/practitioners.asp