Simona Šormová

Tel.: + 420 604 109 374
E-mailsimonag@seznam.cz
Webhttps://simonag68.wixsite.com/simona-sormova

Objevení pravého smyslu života mi dodalo odvahu změnit profesi a začít se věnovat tomu, co vždy bylo mému srdci doopravdy blízké. Tím je pomoc ostatním nasloucháním, vstupováním s nimi do složitých situací a odhalováním toho, že za bolestí může být i radost, pochopení a láska.

Pokud jste se rozhodli, že chcete přestat potlačovat emoce a bolestivé vzpomínky a místo toho je očistit a přijmout, uzdravíte nejen svůj vztah k sobě samým, ale také k ostatním.

Přecitlivost se změní ve zdravou citlivost a Vaše empatie již nebude zatěží, ale předností.

Odhalte svůj potenciál, nastavte zdravé hranice, začněte měnit a žít svůj život. Velmi ráda Vás budu po této cestě provázet – dle Vašich potřeb, s respektem a otevřeným srdcem. Více informací o mně a způsobu, jak pracuji, naleznete zde.

Celá Evropa:  http://www.thejourney.com/practitioners.asp

Najdi Cestu k sobě…

Život je jako houpačka. Kolik nálad se u nás vystřídá jen během jednoho jediného dne! Ohnisko: naše pocity! Naše emoce jsou jako malé děti: dožadují se naší pozornosti. My však často máme tendence je krotit a usměrňovat, bojovat proti nim a potlačovat je. Nedovolíme si plně prožít smutek, bolest, stesk, vztek či paniku. Často totiž ani nevíme, JAK!

A tak se motáme v obavách, utápíme v depresích, usínáme v apatii. Výsledek tohoto počínání se může projevit nejen na psychice, ale čím dal častěji také na fyzickém těle: zažívací potíže, chronické bolesti, zlozvyky a závislosti (jejichž cílem je vlastně potlačit nepříjemné emoce), kouření, přejídání se, chronická únava, žárlivost či nedůvěra v lidi, strach, obavy, nízké sebevědomí apod. – všechny tyto problémy mají počátek na buněčné úrovni, kde jsme odmítli cítit skutečnou emoci.