Petra Šťastná

Adresa: Jihlava
Tel.: +420 737 909 562
E-mailpetra1cesta@gmail.com
Webhttp://celostnilecitelstviaterapie.webnode.cz

Dobrý den. Jmenuji se Petra Šťastná. Pracuji jako akreditovaná terapeutka metody Cesta a také jako Usui a Kundalini Reiki léčitelka a učitelka.  

Vždycky bylo mým přáním pomáhat lidem kolem sebe. Nicméně zpočátku jsem nevěděla, jakým směrem mě to zavede.

Nejdříve jsem vstoupila na půdu akademického vzdělávání a získala magisterský titul jako učitelka anglického a ruského jazyka.

Po dokončení studia na univerzitě jsem se odstěhovala do Anglie, získala anglickou učitelskou kvalifikaci a započala tak kariéru jako učitelka. Jako vždy, dala jsem učitelství vše: po několik let jsem dělala všechno, co bylo v mých silách, abych motivovala své žáky a pomohla jim jak v akademickém, tak i v osobním rozvoji.

Vždycky jsem věřila tomu, že v každém z mých žáků dříme obrovský potenciál, a proto jsem byla vždy rozhodnuta nikdy nelámat nad nikým hůl.

Postupně jsem si však, k mému velkému zklamání, začala uvědomovat, že ať jsme já i mí kolegové dělali cokoli, někteří žáci přesto neprospívali. Bylo to velice frustrující. Zoufale jsem chtěla těmto dětem pomoci, ale připadalo mi, že k tomu nemám ty správné prostředky.

A přesto jsem věděla, že to nevzdám. Odmítala jsem uvěřit tomu, že některé děti se zkrátka nemůžou něco naučit nebo že jsou méně inteligentní než druzí. Jako bych hluboko uvnitř věděla, že zkrátka musí existovat způsob, jak jim pomoci.

A bylo to zhruba v této době, kdy jsem si poprvé začala pohrávat s myšlenkou, že bych možná mohla pomáhat dětem, ale i dospělým, v jiné roli než jako učitelka.

O něco později mi život daroval ohromný „budíček“ v podobě deprese. Antidepresiva jsem brala velice neochotně, neboť jsem cítila, že ve skutečnosti neřešila samotný problém, který depresi způsobil. Prášky pouze potlačovaly symptomy dané nemoci, ale nezabývaly se tím, co bylo v jádru mé deprese.

Prošla jsem krátce klasickou terapií, což trochu pomohlo, ale jen dočasně. A tak jsem hledala dál něco, co by mi umožnilo uzdravit se trvale.

A tehdy jsem se dozvěděla o Cestě.

Cesta mě úplně překvapila svými fantastickými výsledky! Metoda Cesta mi přinesla fyzické i emocionální uzdravení, a také obrovské pozitivní změny v celém mém životě.

Od roku 2009, kdy jsem se poprvé setkala s Cestou a uzdravila se z deprese, se proces Cesty stal součástí mého života. Od té doby jsem zprostředkovala stovky procesů a bylo mi ctí byt svědkem toho, jak se spousta lidi kolem me uzdravila z psychických a fyzických problémů a nemocí a tak jsem velice šťastná, že mohu i nadále zprostředkovávat uzdravení a pozitivní životní transformaci pro své klienty a lidi kolem sebe.

Mým nejhlubším záměrem a přáním je, aby se všichni lidé v naší krásné zemi a i na celé této překrásné planetě uzdravili a otevřeli se svému nejhlubšímu potenciálu a abychom my všichni mohli žít hluboce uspokojujícím životem. Přeji si, ať všichni lidé na Zemi najdou vnitřní pokoj a svobodu a otevřou svá srdce lásce.

Celá Evropa: http://www.thejourney.com/practitioners.asp