Petra Horáčková

Adresa: Praha
Tel.: +420 739 631 200
E-mailpetra.horac@gmail.com
Webwww.cestaspetrou.cz

Jmenuji se Petra Horáčková. 

Práce s metodou Cesta, i další metody osobního rozvoje, které jsem si do dnešních dnů osvojila, to je moje ​životní vášeň​.

Mým cílem je, abyste našli svůj potenciál​, svůj vlastní kompas pro cestu životem. Ukážu vám, jak můžete změnit svůj úhel pohledu a ​vykročit konečně kupředu​, pokud dlouhodobě stagnujete v některé oblasti svého života.

S klienty jsem na sezeních doposud strávila přibližně 1000 hodin. Získala jsem zkušenosti jako supervizorka Poradny pro osobní rozvoj, jako autorka motivačních článků. 

Hluboké účinky metody Cesta jsem osobně poznala koncem roku 2010. Jedním slovem mne to, co jsem na svém prvním sezení prožila, uchvátilo. O 2 roky později jsem si již přebírala svůj certifikát a stala jsem se akreditovanou terapeutkou metody Cesta.  

Během následujících 6 let jsem se seznámila s dalšími technikami a možnostmi osobního rozvoje, ať se jedná o metodu The Work, Osho 

Zen tarot, kurz Kvantového doteku u Pavla Vondráška, koučink pomocí metody Emočních rovnic nebo certifikaci pro lektorství mé milované jogy, v roce 2017 u Václava Krejčíka. 

Ve své praxi s klienty občas používám více nástrojů, ale Cesta mne provází po celou dobu. Neustále oceňuji ​přínos metody Cesta​– nezaměnitelný způsob, jak lidé mohou zjistit, kým opravdu jsou. 

Celá Evropa:  http://www.thejourney.com/practitioners.asp