Martina Dočkálková

Adresa: Česká republika, Dobříš, Praha
E-mailmartina.dockalkova@gmail.com

Problémy jsou zde od toho, aby nám pomohli v růstu. Pokud pochopíte jejich pravý význam a postavíte se k nim čelem, tak se stanou velmi cennými dary na vaší cestě životem.

Mojí vizí je pomáhat Vám tyto dary získávat, a tím přispívat k vaší větší životní rovnováze, štěstí a pocitu vnitřního naplnění.

Zjistila jsem, že mi přináší velikou radost a naplnění, pomáhat lidem spoluobjevovat jejich vlastní potenciál, vnitřní radost, štěstí, vlastní podstatu a zvyšovat životní energii.

A věřte mi, že není nic krásnějšího než poznat sám sebe a inspirovat ostatní.

A právě Cesta je jedna z mála metod, která jde opravdu do hloubky a pomáhá velice citlivou a jemnou formou se definitivně zbavovat vzorců chování, které nás omezují či brání žít náš potenciál naplno, čistí bloky a přináší zcela nové obzory.

Celá Evropa:  http://www.thejourney.com/practitioners.asp

Najdi Cestu k sobě…

Život je jako houpačka. Kolik nálad se u nás vystřídá jen během jednoho jediného dne! Ohnisko: naše pocity! Naše emoce jsou jako malé děti: dožadují se naší pozornosti. My však často máme tendence je krotit a usměrňovat, bojovat proti nim a potlačovat je. Nedovolíme si plně prožít smutek, bolest, stesk, vztek či paniku. Často totiž ani nevíme, JAK!

A tak se motáme v obavách, utápíme v depresích, usínáme v apatii. Výsledek tohoto počínání se může projevit nejen na psychice, ale čím dal častěji také na fyzickém těle: zažívací potíže, chronické bolesti, zlozvyky a závislosti (jejichž cílem je vlastně potlačit nepříjemné emoce), kouření, přejídání se, chronická únava, žárlivost či nedůvěra v lidi, strach, obavy, nízké sebevědomí apod. – všechny tyto problémy mají počátek na buněčné úrovni, kde jsme odmítli cítit skutečnou emoci.