Lenka Ohara Kilčevská

Adresa: Praha 1
Tel.: +420 773 606 833
E-mail: oharacentrum@gmail.com 
Web:www.oharacentrum.cz

Moje mise je spojovat nebe se zemí. Pomáhám lidem objevovat to božské uvnitř nich samých. Vedu je k propojení s jejich Duší.

Při individuálních sezeních klienti zpracovávají traumata z dětství, osvobozují se od rodových a jiných zátěží. Za poslední 4 roky, kdy se Cestě věnuji profesionálně, jsem pomohla stovkám klientů zlepšit jejich život, zdravotní stav, vztahy s druhými lidmi a vnímání sebe sama. Velmi ráda pracuji také dětmi.

První seminář Cesty jsem absolvovala v roce 2012 a od té doby se Cesta stala nedílnou součástí mého života. Díky ní zvládám snadněji každodenní výzvy. Mnoho strachů mých i strachů mých dětí bylo propuštěno a my můžeme žít svobodnější a radostnější život. A přestože mí rodiče ani příbuzní na sobě nikterak nepracují, Cesta mi pomáhá zlepšovat vztahy i s nimi. Vždy je totiž třeba ZAČÍT U SEBE.

Můj začátek byl v roce 2009 na seminářích Zdeňky Jordánové a od té doby už mé sebepoznávání neskončilo 🙂 Tam jsem se poprvé začala učit cítit své pocity a léčit stará zranění. Tam poprvé jsem pojmenovala věci, které jsem nikdy nikomu neřekla.

Už tehdy jsem slyšela o tom, že je potřeba druhému odpustit. Nevěděla jsem ale jak. Když člověk chce, cesta se najde 🙂 A já dostala tip na knihu Cesta od Brandon Bays. Léčivý táborák, u kterého řeknete od srdce vše, co jste tenkrát nemohli, mi velmi pomohl. A pomáhá mi dodnes.

Cesta mě nadchla nejvíce tím, že se člověk dostane ke své vlastní moudrosti, ke své podstatě, k božství uvnitř. Sám sobě je rádcem a léčitelem. Já jako terapeut jsem jenom průvodcem na cestě za sebepoznáním. Často žasnu, jaká moudra v sobě klienti objevují, i oni sami někdy po procesu skoro nevěří, že to řekli. Jsem nesmírně vděčná, že mohu vidět, jak se osvobozují a otevírají potenciálu uvnitř.

Pracuji pouze s lidmi, kteří jsou ochotní podívat se do hloubky svého nitra, otevřít staré záležitosti a uzdravit je. 75% lidí má své tajemství – věci, s kterými se nikdy nikomu nesvěřili. Pokud se rozhodnete pracovat na svých záležitostech, budu vám celou svou bytostí nápomocna. Věřím, že se vám uleví, stejně jako se ulevilo tehdy mně, když jsem poprvé nahlas vyslovila věci, které jsem 20 let měla v sobě uzamčené.

S láskou a vděčností, Lenka Ohara

Celá Evropa:  http://www.thejourney.com/practitioners.asp

Najdi Cestu k sobě…

Život je jako houpačka. Kolik nálad se u nás vystřídá jen během jednoho jediného dne! Ohnisko: naše pocity! Naše emoce jsou jako malé děti: dožadují se naší pozornosti. My však často máme tendence je krotit a usměrňovat, bojovat proti nim a potlačovat je. Nedovolíme si plně prožít smutek, bolest, stesk, vztek či paniku. Často totiž ani nevíme, JAK!

A tak se motáme v obavách, utápíme v depresích, usínáme v apatii. Výsledek tohoto počínání se může projevit nejen na psychice, ale čím dal častěji také na fyzickém těle: zažívací potíže, chronické bolesti, zlozvyky a závislosti (jejichž cílem je vlastně potlačit nepříjemné emoce), kouření, přejídání se, chronická únava, žárlivost či nedůvěra v lidi, strach, obavy, nízké sebevědomí apod. – všechny tyto problémy mají počátek na buněčné úrovni, kde jsme odmítli cítit skutečnou emoci.