Kateřina Bukáčková

Adresa: Žďár nad Sázavou, Vysočina
Tel.: +420 603 117 483
E-mail: katerinabeata@email.cz
Web: katerinabeata.cz

Jmenuji se Kateřina Beáta Bukáčková a mým posláním je provázet lidi přelomovými životními okamžiky a pomáhat jim prožít je vědomě a s odvahou.

Pracuji jako terapeutka, ritualistka, bylinářka a průvodkyně transformačními životními okamžiky a specializuji se na zpracování traumatických životních událostí, doprovázení umírajících a pozůstalých a doprovázení těhotných žen během těhotenství, porodu a šestinedělí. Prožila jsem hlubokou a osvobozující zkušenost s přirozeným zrozením i smrtí a mým posláním je sdílet se světem to, jak osvobozující, posilující a radostný je život člověka, který si je vědom obou těchto posvátných milníků.

Největší radost mi dělá být vděčně na téhle Zemi, pečovat o ni, rukama tvořit, dotýkat se, komunikovat. Prožívat vše skrze své moudré ženské tělo. Milovat svět kolem sebe prostřednictvím slova a dotyku. Tvořit krásu. Mám ráda čaj s mlékem, klavírní hudbu, zpěv, bylinky a celou zahradu. Dobré jídlo, vodu, oheň. Sílu slova i ticha. 

Mám velkou rodinu, kterou moc miluji, ale jsem taky ráda sama. Nesmírně vděčná, že tu mohu žít.

Celá Evropa:  http://www.thejourney.com/practitioners.asp

Najdi Cestu k sobě…

Život je jako houpačka. Kolik nálad se u nás vystřídá jen během jednoho jediného dne! Ohnisko: naše pocity! Naše emoce jsou jako malé děti: dožadují se naší pozornosti. My však často máme tendence je krotit a usměrňovat, bojovat proti nim a potlačovat je. Nedovolíme si plně prožít smutek, bolest, stesk, vztek či paniku. Často totiž ani nevíme, JAK!

A tak se motáme v obavách, utápíme v depresích, usínáme v apatii. Výsledek tohoto počínání se může projevit nejen na psychice, ale čím dal častěji také na fyzickém těle: zažívací potíže, chronické bolesti, zlozvyky a závislosti (jejichž cílem je vlastně potlačit nepříjemné emoce), kouření, přejídání se, chronická únava, žárlivost či nedůvěra v lidi, strach, obavy, nízké sebevědomí apod. – všechny tyto problémy mají počátek na buněčné úrovni, kde jsme odmítli cítit skutečnou emoci.