Josefina Zemanová

Adresa: Praha 5 – Smíchov 
Tel.: +420 724 444 572
E-mailterapie@josefinazemanova.cz 
Webwww.josefinazemanova.cz

K Cestě mě přivedla vlastní potřeba rozvoje, respektive jsem potřebovala pomoc vyřešit životní krizi – manželskou, vztah s dcerou, vztah s mojí matkou, sourozenci a především vztah sama k sobě. Do té doby jsem vyzkoušela spoustu jiných metod, konstelace, karty, návštěvy psycholožky a další. Přestože jsem zaznamenala určitý pokrok, nebylo to stále „ONO“. Pak mi kamarádka věnovala knížku Cesta od Brandon Bays. Zdálo se mi až neskutečné, že by to mohlo fungovat … Byla to práce na úplně jiné úrovni. Tato úroveň pravdy a skutečného prožitku mě postupem času nadchla natolik, že ji vnímám opravdu jako jedinečnou a jak ráda říkám klientům, jedno sezení Cesty vydá za 10 sezení u psychologa.

Chuť a odhodlání otevřít se pravdě o vlastním já má skutečně málokdo. Já věřím, že pokud jste dočetli až sem, je Vaše duše připravena nastoupit Cestu vlastního růstu, odkrýt emoční i fyzické bloky, zjistit a vyčistit nezdravá přesvědčení a fobie, jemně rozbít ulitu ega, nalézt smysl svého života a být jeho naplněním. Ano, Cesta toto opravdu dokáže!  Zjistila a zažila jsem to na vlastní kůži a stále se o tom přesvědčuji, protože Cesta se stala součástí mého života.  I proto jsem se rozhodla stát se její terapeutkou, projít celým terapeutickým výcvikem a být nástrojem, jak její kouzelnou moc šířit dál, nejen mezi dospělými i mezi dětmi, se kterými jsou procesy Cesty také velmi účinné. Cesta mi změnila život v mnoha oblastech k lepšímu a věřím, že to tak bude i u Vás … 

Celá Evropa:  http://www.thejourney.com/practitioners.asp

Najdi Cestu k sobě…

Život je jako houpačka. Kolik nálad se u nás vystřídá jen během jednoho jediného dne! Ohnisko: naše pocity! Naše emoce jsou jako malé děti: dožadují se naší pozornosti. My však často máme tendence je krotit a usměrňovat, bojovat proti nim a potlačovat je. Nedovolíme si plně prožít smutek, bolest, stesk, vztek či paniku. Často totiž ani nevíme, JAK!

A tak se motáme v obavách, utápíme v depresích, usínáme v apatii. Výsledek tohoto počínání se může projevit nejen na psychice, ale čím dal častěji také na fyzickém těle: zažívací potíže, chronické bolesti, zlozvyky a závislosti (jejichž cílem je vlastně potlačit nepříjemné emoce), kouření, přejídání se, chronická únava, žárlivost či nedůvěra v lidi, strach, obavy, nízké sebevědomí apod. – všechny tyto problémy mají počátek na buněčné úrovni, kde jsme odmítli cítit skutečnou emoci.