Jitka Koželuhová

Adresa: Nepomuk, Plzeň-jih
Tel.: +420 737 579 298
E-mailjitka.kozeluhova@seznam.cz
Webwww.cestaprovas.webnode.cz

S Cestou jsem se setkala díky kamarádce, která mi zapůjčila knihu Cesta od Brandon Bays se slovy, že by mě to mohlo zajímat. To se psal rok 2012. Po přečtení této knihy bylo mé rozhodnotí jasné: v nejbližším termínu absolvovat seminář Intenzivní cesty a tato kniha se stala součástí mé knihovny.

Vždy jsem ráda pomáhala lidem. Vždy jsem na ostatní myslela více než na sebe. Přestože jsem absolvovala různé kurzy (reiki, automatická kresba apod.), Cesta se jednoznačně stala mojí „cestou“. Rok po semináři Intenzivní cesty a po úspěšných zkušenostech s touto terapií jsem se rozhodla k absolvování celého terapeutického výcviku, vypracování případových studií a získání akreditace jako terapeut Cesty. Akreditaci jsem získala koncem roku 2014.

Sama jsem musela projít mnoha procesy, vyčistit si tak svoje potlačené emoce a bloky, abych mohla otevřeně pracovat s klienty. Cesta mi ukázala jak je důležité začít u sebe, abych mohla pomáhat druhým. Naučila jsem se být sama sebou, znát svojí hodnotu, odpouštět, nelpět, nacházet klid, dala mi nový otevřený pohled na život.

Moje přání je, aby se tato terapie co nejvíce rozšířila, pomáhala uzdravovat a  měnit životy k hlubokému uspokojení.

Je to jenom tvá cesta.
Ostatní mohou kráčet s tebou,
ale nikdo nemůže kráčet za tebe…..“

Celá Evropa:  http://www.thejourney.com/practitioners.asp