Jitka Koželuhová

Adresa: Nepomuk, Plzeň-jih
Tel.: +420 737 579 298
E-mailjitka.kozeluhova@seznam.cz
Webwww.cestaprovas.webnode.cz

S Cestou jsem se setkala díky kamarádce, která mi zapůjčila knihu Cesta od Brandon Bays se slovy, že by mě to mohlo zajímat. To se psal rok 2012. Po přečtení této knihy bylo mé rozhodnotí jasné: v nejbližším termínu absolvovat seminář Intenzivní cesty a tato kniha se stala součástí mé knihovny.

Vždy jsem ráda pomáhala lidem. Vždy jsem na ostatní myslela více než na sebe. Přestože jsem absolvovala různé kurzy (reiki, automatická kresba apod.), Cesta se jednoznačně stala mojí „cestou“. Rok po semináři Intenzivní cesty a po úspěšných zkušenostech s touto terapií jsem se rozhodla k absolvování celého terapeutického výcviku, vypracování případových studií a získání akreditace jako terapeut Cesty. Akreditaci jsem získala koncem roku 2014.

Sama jsem musela projít mnoha procesy, vyčistit si tak svoje potlačené emoce a bloky, abych mohla otevřeně pracovat s klienty. Cesta mi ukázala jak je důležité začít u sebe, abych mohla pomáhat druhým. Naučila jsem se být sama sebou, znát svojí hodnotu, odpouštět, nelpět, nacházet klid, dala mi nový otevřený pohled na život.

Moje přání je, aby se tato terapie co nejvíce rozšířila, pomáhala uzdravovat a  měnit životy k hlubokému uspokojení.

Je to jenom tvá cesta.
Ostatní mohou kráčet s tebou,
ale nikdo nemůže kráčet za tebe…..“

Celá Evropa:  http://www.thejourney.com/practitioners.asp

Najdi Cestu k sobě…

Život je jako houpačka. Kolik nálad se u nás vystřídá jen během jednoho jediného dne! Ohnisko: naše pocity! Naše emoce jsou jako malé děti: dožadují se naší pozornosti. My však často máme tendence je krotit a usměrňovat, bojovat proti nim a potlačovat je. Nedovolíme si plně prožít smutek, bolest, stesk, vztek či paniku. Často totiž ani nevíme, JAK!

A tak se motáme v obavách, utápíme v depresích, usínáme v apatii. Výsledek tohoto počínání se může projevit nejen na psychice, ale čím dal častěji také na fyzickém těle: zažívací potíže, chronické bolesti, zlozvyky a závislosti (jejichž cílem je vlastně potlačit nepříjemné emoce), kouření, přejídání se, chronická únava, žárlivost či nedůvěra v lidi, strach, obavy, nízké sebevědomí apod. – všechny tyto problémy mají počátek na buněčné úrovni, kde jsme odmítli cítit skutečnou emoci.