Intenzivní Cesta a Pokročilé nástroje

Tři dny, které Ti změní život

To vše s uvědoměním, že jsme sami tvůrci svého osudu. Skutečné uzdravení přichází jen tehdy, když vychází z hloubky naší bytosti. To, jak do této hloubky vstoupit a tím vytvořit skutečnou změnu v životě, se dozvíte a zažijete na tomto semináři s Brandon Bays.

Jste to, co hledáte.

NOVÉ DATUM 11.-13.6.2021Kdy: 11.-13. června 2021
Kde: KC City, Na Strži 65/1702, Praha 4

Začátek: 9:00 (přesně) každý den, registrace od 8:00
Konec: pátek a sobota cca ve  20:00, v neděli v cca 19 – 19:30hod.

Seminář je simultánně tlumočený do českého jazyka. Každý účastník si může objednat tlumočení již při vyplnění přihlášky.

Seminář je praktický workshop. Nástroje, které se naučíte můžete používat nadále ve svém životě a pomoct tak i svým blízkým. Zkušení trenéři a terapeuti Cesty vám budou po celý čas k dispozici a postarají se o to, abyste čas strávený na semináři využili na maximum.

Proces Cesty vás zavede ke konkrétním buněčným vzpomínkám, pomůže vám je odkrýt, vyčistit a tím se osvobodit. Ve vašem těle se díky tomu nastartuje zcela přirozený proces samoléčby a vaše bytí zažije pocit bezmezné radosti, míru a jednoty, která je vaší pravou podstatou.

Desetitísíce lidí z celého světa, různého věku, profese, společenského postavení apod. Používají dnes Cestu k nalezení skutečné svobody ve vlastním životě. Nalézají své vlastní odpovědi a nejhlubší pravdy a zažívají hluboké emocionální a fyzické léčení na buněčné úrovni. Výsledky tohoto procesu jsou transformující a trvalé!

Nedělní seminář Pokročilé nástroje vede zkušený lektor Arnold Timmerman. Závěrečná integrace je opět pod vedením Brandon Bays.


Jakým způsobem vám může Cesta prospět?

 • Vyčistí staré buněčné vzpomínky a emocionální zátěže uložené v buněčné paměti, které můžou způsobovat onemocnění.
 • Pomůže vám vyčistit emocionální a fyzické bloky, které vám brání naplno prožívat svůj vlastní nejvyšší potenciál a spojit se s vaší vlastní samoléčivou částí.
 • Dá vám jednoduché nástroje, pomocí kterých můžete probudit vlastní vědomí a spojit se s potenciálem, který dřímá uvnitř vás.
 • Usnadní léčení na všech úrovních.
 • Otevře vás pocitu radosti a svobody a dovolí vám zažít skutečné naplnění vlastního života.

Účast na tomto semináři vám také otevírá dveře k tomu, abyste se mohli zúčastnit dalších pokročilých seminářů nebo pokračovat v akreditovaném programu Cesta a stát se terapeutem této metody.


Jak víte, kdy jste připraveni na Cestu?

 • Chybí vám v životě opravdová radost?
 • Cítíte, že sám/sama sebe nějakým způsobem sabotujete nebo blokujete?
 • Cítíte se vyhořelí?
 • Trápí vás nějaký dlouhodobý problém, který prostě nechce odejít?
 • Vnímáte, že vaše vztahy s druhými lidmi nejsou tak opravdové a naplňující, jak byste si přáli?
 • Cítíte se otupělý/-á, chybí vám motivace, chuť a nadšení v oblasti práce, kariéry nebo v životě vůbec?
 • Máte nějaký fyzický problém, který se vám nedaří úspěšně vyléčit?
 • Cítíte v hloubce velký potenciál, který čeká na to, až se bude moci vyjádřit?
 • Toužíte probudit vaše vlastní vědomí, zažít skutečnou moudrost, jasný vhled a hluboký vnitřní mír?
 • Nastal konečně čas osvobodit se a zažít skutečné naplnění ve všech oblastech vašeho života?
 • …. nebo si chcete udělat výlet do svého nitra ?? 🙂

Pokud jste odpověděli ANO na některou z výše uvedených otázek, pak jste připraveni. Správný čas je právě teď…


Cesta je cestou do vlastního nitra – pro každého tak rychle a do takové hloubky, na jakou je připraven. Pro někoho je způsobem, jak uzdravit své nemocné tělo z nejrůznějších onemocnění, pro jiného způsob, jak nalézt emoční příčiny konfliktů, které jej sužují. Cesta je ale ještě hlubší a pro ty, kdo hledají vnitřní klid, svobodu, prozření, moudrost (dá-li se nějak vůbec pojmenovat ten hluboky stav bytí, štěstí a celistvosti, který nám je občas dán zažít a po kterém každý touží), je Cesta jednou z cest, jak jej přímo zakusit a setrvat v něm. 

Cesta je totiž velmi přímá – pro ty, kdo o to prosí, bez oklik vede přímo k největším strachům, bolestem, blokům, které zvědomuje a léčí a velmi jemně, ale důrazně, ukazuje, že vnější svět jen odráží a zrcadlí naše vnitřní konflikty, přesvědčení a představy o sobě samých. Skutečným průvodcem na této Cestě je totiž vnitřní moudrost a není větší síly než vědomí, že vše k tomu, aby člověk mohl žít plný a šťastný život, má kdykoliv k dispozici ve svém nitru.


Popis semináře

1. den – Proces Emocionální Cesty

V pátek v dopoledních hodinách vás lektorka blíže seznámí s danou metodou. Získáte informace o procesu a základní stavební kameny práce s emocemi. V odpoledních hodinách proběhne živá demonstrace a pak následuje praktická část, kdy účastníci podniknou vlastní „Cesty“  s vybraným partnerem, tzn. vzájemně se provedou procesem uvolnění emocionální zátěže.

Budete mít k dispozici skripta s podrobným návodem, pomocí kterého hladce projdete celým procesem. Součástí naší práce je vytvořit příjemné, bezpečné a intimní prostředí tak, aby dvojice mohla pracovat i na velmi osobních tématech. Přítomní trenéři a asistenti budou ochotni pomoci vám s procesem nebo odpovědět na vaše dotazy.

Přijďte s otevřenou myslí a otevřeným srdcem, s upřímným přáním zbavit se emocionální zátěže, která vás trápí. Pokud zatím nevíte o žádném konkrétním problému, který byste chtěli řešit, nevadí. Věřte, že v průběhu pátečního dopoledne vaše témata pozvolna začnou vycházet na povrch.

Vašemu samoozdravnému procesu velice prospěje, pokud páteční večer po semináři strávíte jako odpočinkový a půjdete brzy spát, aby vaše tělo mohlo plně integrovat změny, na kterých budete pracovat během dne.

2. den – Proces Fyzické Cesty

V sobotu budeme stavět dál na základech, které byly položeny naší společnou prací v pátek a přejdeme od emocionální Cesty k fyzické. Naučíme se úžasný proces, který Brandon pomohl vyléčit nádor. Nemusíte mít žádný konkrétní diagnostikovaný fyzický problém.  I tak vám tento proces určitě prospěje – všichni máme v sobě místečka, kde ukrýváme napětí, strachy, stará zranění… Fyzická Cesta pomůže uvolnit jakýkoli blok v tomto směru.

V sobotu večer pak můžete zažít pocit osvobození a hlubokého klidu a míru – jako když odložíte fyzickou a emocionální zátěž, kterou jste vláčeli celá léta. Můžete vykročit do světa silnější, moudřejší, svobodnější a připraveni používat úžasné nástroje, které jste si během víkendu osvojili, k dalšímu pokroku ve vlastním životě.

3. den – seminář Pokročilé nástroje     

Na nedělním semináři Pokročilé nástroje, který se stal nyní nedílnou součástí semináře Intenzivní Cesta, se naučíte a zažijete další pokročilé nástroje, které prohloubí vaše znalosti ze dvou předchozích dnů a umožní vám ještě lépe začlenit Cestu do vašeho života a používat ji se svou rodinou či přáteli, 

Jako přípravu na seminář doporučujeme přečíst si knihu Cesta od autorky Brandon Bays.

V ceně semináře jsou písemné materiály, voda a ovoce po celý den. Cena nezahrnuje tlumočení, oběd, ubytování a cestovní náklady.


Obědy:
V okolí je dostatek příležitostí, kde se můžete najíst. Přestávka na oběd je 1 hodina. Doporučujeme lehčí stravu.

Ubytování:
Není zahrnuto v ceně semináře.

Platba:
Pokud nemůžete seminář zaplatit najednou, je možno jej uhradit ve třech jednoduchých splátkách – první ihned po zapsání na kurz, druhá za třicet dnů a poslední splátka za šedesát dnů. V případě objednání semináře méně než 60 dnů před jeho začátkem, je poslední splátku nutno uhradit před začátkem semináře.

Storno podmínky organizátora:

 • Nejpozději 30 dnů před začátkem semináře – zaplacená částka je vratná po odečtení 10% administrativního poplatku nebo lze převést na jiný seminář.
 • Méně než 30 dnů před začátkem semináře – zaplacená částka je nevratná, lze převést na jiný seminář.

Platební údaje vám budou zaslány v automatickém potvrzení po vyplnění přihlášky.

Vaše případné dotazy vám rádi zodpovíme na: +420 604 931 957, info@cestabrandonbays.czObchodní podmínky organizátora ZDE

Vzhledem k tomu, že se na semináři pracuje s citlivými tématy, je nutné být přítomen po celou dobu jeho trvání a účastnit se všech aktivit.

Připravujeme také Intro večery, na kterých blíže přiblížíme, co metoda Cesta je a jak ji lze začlenit do života.

Zakladatelka Cesty Brandon Bays navštíví Prahu

Světově známá autorka a terapeutka Brandon Bays, autorka bestselleru Cesta (The Journey), navštíví 18. – 20. března 2016 Prahu, aby zde vystoupila před širokým publikem svých příznivců na třídenním semináři s příznačným názvem Intenzivní cesta a Pokročilé nástroje. Odkaz na článek na serveru Novinky.cz

Přečíst článek
Přemohla nádor a říká: Cesta k uzdravení vede skrz duši

Američanka Brandon Bays se sama dokázala uzdravit z vážné nemoci. Teď radí ostatním: „Cestu vám ukáže vlastní duše!“ Američanka Brandon Bays má za sebou neuvěřitelný životní příběh. Díky svému odhodlání i přístupu k životu se jí podařilo vlastními silami porazit rakovinu dělohy. O svém uzdravení a cestě k němu napsala knihu Cesta (The Journey), která je dodnes […]

Přečíst článek
Najdi Cestu k sobě…

Život je jako houpačka. Kolik nálad se u nás vystřídá jen během jednoho jediného dne! Ohnisko: naše pocity! Naše emoce jsou jako malé děti: dožadují se naší pozornosti. My však často máme tendence je krotit a usměrňovat, bojovat proti nim a potlačovat je. Nedovolíme si plně prožít smutek, bolest, stesk, vztek či paniku. Často totiž ani nevíme, JAK!

A tak se motáme v obavách, utápíme v depresích, usínáme v apatii. Výsledek tohoto počínání se může projevit nejen na psychice, ale čím dal častěji také na fyzickém těle: zažívací potíže, chronické bolesti, zlozvyky a závislosti (jejichž cílem je vlastně potlačit nepříjemné emoce), kouření, přejídání se, chronická únava, žárlivost či nedůvěra v lidi, strach, obavy, nízké sebevědomí apod. – všechny tyto problémy mají počátek na buněčné úrovni, kde jsme odmítli cítit skutečnou emoci.