Martina Strnádová

Adresa: Třinec
Tel.: +421 903 254 005
E-mail: cestaterapie@gmail.com
Webwww.cesta-terapie.sk

Akreditovaná terapeutka a certifikovaná koučka. Vedie workshopy, prednášky a semináre zamerané na odblokovanie prirodzeného ľudského potenciálu a uvoľnenie zablokovaných emócií.

Hlavnou témou jej práce je autenticita a transformácia stresujúcich životných situácií a nastavení. Hlavným nástrojom je posun vo vedomí, cieľom vytvoriť uvoľnené klienta podporujúce žitie. Okrem toho sa venuje vzťahom a vedomej komunikácii. Matka troch detí, podnikateľka, odborníčka na masáže, akupresúru, zdravý životný štýl. So svojimi drahými žije v Bratislave a v Třinci na Morave.

Celá Evropa:  http://www.thejourney.com/practitioners.asp

Najdi Cestu k sobě…

Život je jako houpačka. Kolik nálad se u nás vystřídá jen během jednoho jediného dne! Ohnisko: naše pocity! Naše emoce jsou jako malé děti: dožadují se naší pozornosti. My však často máme tendence je krotit a usměrňovat, bojovat proti nim a potlačovat je. Nedovolíme si plně prožít smutek, bolest, stesk, vztek či paniku. Často totiž ani nevíme, JAK!

A tak se motáme v obavách, utápíme v depresích, usínáme v apatii. Výsledek tohoto počínání se může projevit nejen na psychice, ale čím dal častěji také na fyzickém těle: zažívací potíže, chronické bolesti, zlozvyky a závislosti (jejichž cílem je vlastně potlačit nepříjemné emoce), kouření, přejídání se, chronická únava, žárlivost či nedůvěra v lidi, strach, obavy, nízké sebevědomí apod. – všechny tyto problémy mají počátek na buněčné úrovni, kde jsme odmítli cítit skutečnou emoci.